">جزوه دینی (دین و زندگی) دهم ، یازدهم و دوازدهم (اوج یادگیری) - اوج یادگیری
دفتر مرکزی ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲
مشاوره و برنامه ریزی رایگان ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶

جزوه دینی (دین و زندگی) دهم ، یازدهم و دوازدهم (اوج یادگیری)

جزوه دینی

درس دین و زندگی یکی از درسها یی است که می شود ۱۰۰ زد و در موسسه کنکور آسان است هر ساله شاهد صد زن های این درس با تدریس بی نظیر استاد حسین احمدی و تکنیک های فوق العاده ایشان هستیم . در ادامه جزوه دینی دهم و یازدهم و دوازدهم را دانلود کنید.

امسال شاهد صد زدن دینی در ۷ دقیقه توسط محمد رحیم علیشاهی بودیم شما هم میتوانید نمونه تدریسهای رایگان استاد حسین احمدی را دانلود کنید نمونه تدریس رایگان دینی استاد حسین احمدی.

دانلود رایگان جزوه و نمونه سوال دینی

عنوان: جزوه و نمونه سوال امتحانی دینی دهم
فایل
جزوه آیات ونکات درس اول سال دهمدانلود
نمونه سوالات دینی دهم همراه پاسخدانلود
عنوان : جزوه و نمونه سوال دینی دوازدهمفایل
جزوه کامل دین و زندگی دوازدهمدانلود
دین و زندگی کامل دوازدهمدانلود

درس دینی با داشتن ضریب ۳ در تمام رشته های علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی و با در نظر گرفتن حفظی بودن این درس فرصت بسیار مناسب برای یدست آوردن درصد بالا می باشد.

تفاوت تدریس استاد حسین احمدی با سایر مدرسین

تفاوت تدریس استاد حسین احمدی با سایر مدرسین در این نکته است که ایشان علاوه بر تسلط در درس دینی و عربی و ادبیات یک روانشناس و مشاور فوق حرفه ای و بنیانگذار مبانی آلفای ذهنی در ایران می باشند .

روش تدریس استاد حسین احمدی

ترکیب علم دروس مختلف با روش تدریس بی نظیر استاد حسین احمدی این درس را برای تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور تبدیل به بهترین درس در کنکور سراسری کرده است جهت دریافت جزوه دینی استاد احمدی کافی است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرید و یا جهت دریافت مشاوره رایگان از استاد حسین احمدی کلیک کنند

تدریس های رایگان استاد حسین احمدی در درس دینی

بی شک دغدغه اصلی استاد حسین احمدی عدالت آموزشی و دسترسی تمام دانش آموزان میهن پهناورمان ایران به بهترین اساتید در دروس مختلف از جمله درس دینی و جزوه های بی نظیر دینی می باشد در همین راستا نمونه تدریسهای کاملا رایگان دینی استاد احمدی را در برنامه اوج یادگیری و لینک زیر دانلود کنید.

یک دیدگاه / نظر خود را در زیر وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است