"> بهترین مشاور کنکور 1401
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

بهترین مشاور کنکور ۱۴۰۱

بهترین مشاور کنکور 1401

موفقیت در کنکور ، به عوامل بسیاری بستگی دارد ، داشتن مشاور تحصیلی و برنامه ریزی برای درس خواندن ، از عوامل اصلی است ، چراکه دانش آموز با داشتن مشاور ، علاوه بر دریافت مشاوره فردی و انگیزشی ، برنامه ریزی ، روش مطالعه و ساعت مطالعه را دریافت میکند . بهترین مشاور کنکور ۱۴۰۱ ، با توجه به بودجه بندی کنکور ، سطح علمی و ویژگی های شخصیتی دانش آموز ، برنامه ریزی را انجام میدهد .

ویژگی های اصلی بهترین مشاور تحصیلی

برای داشتن بهترین مشاور ، ابتدا لازم است ویژگی های اصلی یک مشاور خوب را دانست و بر اساس آن ، اقدام به انتخاب بهترین مشاور تحصیلی نمود .

تعدادی از ویژگی های اصلی بهترین مشاور تحصیلی :

تجربه و تخصص داشتن

داشتن تجربه و تخصص مشاور ، موجب درک بهتر دانش آموز و ارائه برنامه ریزی دقیق میشود ، در صورتی که مشاور ، تحصیلات مرتبط داشته باشد و مسیر رسیدن به هدف (کنکور) را طی کرده است و شرایط تحصیلی و روحی دانش آموز را بهتر درک میکند .

داشتن درک بالا

مشاور ، باید سختی ها و فراز و نشیب های کنکور را بشناسد و دانش آموز را در این زمینه درک کند . داشتن درک بالا ، به برقراری ارتباط خوب و عملکرد بهتر دانش آموز ، کمک میکند .

هنگامی که مشاور ، شناخت کاملی از مسیر رسیدن به هدف داشته باشد ، این مسیر را میتواند به راحتی برای دانش آموز توضیح داده و راه هایی که رسیدن به هدف را آسان تر میکند ، توضیح دهد .

دلسوز و پیگیر بودن

مشاور ، پیگیر و دلسوز ، تنها به ارائه برنامه ریزی اکتفا نمی کند بلکه نظر دانش آموز را در مورد برنامه ریزی جویا شده و در تعامل با دانش آموز است . پیشرف و یا کم کاری دانش آموز را از طریق گزارشی که دانش آموز از کارکرد خود میدهد ، بررسی کرده و علت را جویا میشود .

شناخت و معرفی منابع

مشاور تحصیلی حرفه ای ، باید اطلاعات به روز و دقیق در مورد منابع کنکور و بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱ داشته باشد ، تا بتواند بر اساس آن برنامه ریزی دقیق انجام دهد .

منابعی موجب پیشرفت دانش آموز است که هم در برگیرنده آموزش مباحث و هم آموزش روش تست زنی باشد .

مشاور متخصص و با تجربه ، با شناختی که از منابع دارد ، با توجه به سطح علمی دانش آموز ، منابع کنکور معرفی می کند .

در بسته های معلم خصوصی ، آموزش مباحث و روش تست زنی ، به طور کامل ، برای سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی ، در سه پایه ، دهم ، یازدهم و دوازدهم ، ارائه داده شده است .

دانش آموزان میتوانند مشاور تحصیلی خود را با در نظر گرفتن ویژگی های گفته شده ، انتخاب کنند .

مشاوران کنکور آسان است ، با توانمندی و تخصص بالای خود ، همواره برای رسیدن دانش آموزان به موفقیت و قبولی در کنکور ۱۴۰۱ تلاش میکنند .

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

مطالب مرتبط
بهترین منابع کنکور ۱۴۰۱
پکیج کامل کنکور
سهمیه های کنکور ۱۴۰۱

2 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

    من از کجا بدونم مشاورم از موسسه کنکور آسان است مورد تایید هست یا خیر؟
    یه هفته ست با ایشون در ارتباط هستم
    ممنون میشم راهنمایی م کنید

    با واحد تایید مشاورین یا شماره های مندرج در سایت رسمی اوج یادگیری تماس حاصل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است