"> لیست قیمت اوج یادگیری | کنکور آسان است (بروزرسانی دی 1402)
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

لیست قیمت محصولات اوج یادگیری

موسسه کنکور آسان است در سال ۱۳۷۳ توسط استاد حسین احمدی تاسیس شد و اولین مجوز نشر ویدئویی را دریافت نمود.

به عنوان قدیمی ترین و شناخته شده ترین موسسه آموزش کنکور در کشور در میان والدین و دانش آموزان کشور شناخته شده است.

طی این سال ها، پس از کنکور آسان است موسسات کنکوری بسیاری اقدام به تاسیس موسسه کنکوری نموده و تلاش بسیاری برای جلب رضایت دانش آموزان داشتند.

اساتید کنکور آسان است در چه برنامه هایی تدریس می کنند؟

کلیه اساتید کنکور آسان است در برنامه یادگیری آسان شبکه چهار، اوج یادگیری شبکه دو و برنامه مشاوره و آزمون شبکه سلامت به صورت زنده تدریس می کنند.

مطمئن ترین روش سفارش محصولات اوج یادگیری؟

مطمئن ترین راه برای ثبت سفارش بسته های آموزش کنکور اوج یادگیری خرید از طریق اپلیکیشن اوج یادگیری است.

کد تخفیف محصولات اوج یادگیری؟

موسسه اوج یادگیری برای خرید های بالای ۲۰۰ هزار تومان تخفیف ۱۰ درصدی app-off را ارائه کرده است.

بسته های عمومی و اختصاصی برای رشته تجربی به چه صورتی تولید شده است؟

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی شامل آموزش مفهومی و روش تست زنی مباحث کلیه دروس اختصاصی می شود.

مدرس شیمی اوج یادگیری؟

مهندس عارف ربیعیان مدرس با تجربه و برتر شیمی اوج یادگیری می باشند.

مدرس عربی اوج یادگیری؟

استاد سعید جوکار و حسین احمدی اساتید عربی اوج یادگیری می باشند.

مدرس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری؟

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر و با تجربه درس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری می باشند.

وجه تمایز کنکور آسان است با دیگر موسسات کنکوری، در تدریس اساتید، مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی مشاوران اوج یادگیری می باشد.

لیست قیمت اوج یادگیری (کنکور آسان است)

دهم تجربی

یازدهم تجربی

دوازدهم تجربی

دهم ریاضی

یازدهم ریاضی

دوازدهم ریاضی

علوم انسانی

نظام قدیم

متوسطه اول

اساتید اوج یادگیری

اساتید اوج یادگیری با در نظر داشتن مفهومی شدن سوالات کنکور و نیاز به یادگیری تکنیک های تست زنی در کمترین زمان ممکن، کلیه مباحث عمومی و اختصاصی گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی را به صورت مفهومی و تست زنی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بر اساس بودجه بندی کنکور آموزش می دهند.

 امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک می باشد که دانشجوی دکترای دانشگاه تهران هستند استاد مسعودی متولد خرداد ۱۳۶۶ در شهر ارومیه می باشند و مولف کتاب هایی چون خلاقیت در فیزیک و ریاضی ، حیات فرازمینی ، چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ درصد بزنیم ؟ و …

مهندس امیر مسعودی در شبکه های جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده تدریس می کنند .

استاد امیر مسعودی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و سر فصل مباحث کتاب ، مباحث را به صورت کاملا مفهومی از صفر تا صد توضیح می دهند و سپس روش تست زنی و حل مسائل در کمترین زمان ، با تکنیک های خاص و اختصاصی خود آموزش می دهند .

تدریس استاد مسعودی به شیوه ای است که برای کلیه دانش آموزان با هر سطح علمی پر بازده و مفید بوده و حتی دانش آموزانی که ضعف در یادگیری دارند با مطالعه آموزش های استاد مسعودی می توانند به درصد بالای ۷۰ برسند .

عارف ربیعیان مدرس شیمی هستند و نفر اول المپیاد شیمی ایران و نفر دوم المپیاد شیمی فرانسه می باشند .

با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور و همچنین روند صعودی سخت شدن سوالات ، مطالعه متن کتاب به تنهایی برای کسب درصد بالا در کنکور کافی نیست و دانش آموزان با تهیه کتاب های کمک درسی ، تنها درسنامه دریافت کرده و آموزش روش تست زنی و تکنیک های حل مسائل در آنها وجود ندارد .

استاد ربیعیان در بسته های آموزشی خود با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مباحث به صورت مفهومی و روش تست زنی آن ، مباحث را به صورت کامل و جامع تدریس کرده و سپس تکنیک های اختصاصی خود را در بسته های روش تست زنی آموزش می دهند .

استاد مهدی شیخی، مدرس درس زیست موسسه اوج یادگیری و کنکور آسان است ، معاون پژوهشی سازمان استعداد های درخشان و دارای ۷ سال سابقه تدریس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان جز رزومه حرفه ای ایشان میباشد .
استاد مهدی شیخی زیست شناسی را به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – جمع بندی به صورت ترکیبی ،تفهیمی ، خط به خط و …. به روش ۹ بعدی تدریس کرده است .

از ویژگی های تدریس استاد شیخی میتوان به تدریس پر انرِژی همراه با لحن گیرا و واضح ایشان و همراه کردن دانش آموز حین تدریس اشاره کرد ، که این ویژگی های مهم موجب می شود دانش آموز آموزش استاد را تا لحظه آخر پیگیری کرده و یادگیری متمرکز و مشاهده ای به صورت کلاس خصوصی ایجاد می شود .

استاد حسین احمدی، مدرس درس عربی و ادبیات و دین و زندگی موسسه اوج یادگیری هستند و اولین دارنده مجوز نشر لوح های فشرده می باشند و خود ۱۷ سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور را دارند.

استاد امیر دانش زاده، مدرس درس زبان انگلیسی اوج یادگیری با ۲۷سال سابقه تدریس، جزء با تجربه ترین اساتید درس زبان می باشند.

استاد دانش زاده ابداع کننده ی برنامه ریزی الگوریتمی کنکور آسان است ، شیوه برنامه ریزی نوینی را در دنیای برنامه ریزی و کنکور ایجاد کرد.

خرید محصولات اوج یادگیری

برای خرید محصولات اوج یادگیری از سه روش می توانید اقدام نمائید:

  1. خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است
  2. خرید از اپلیکیشن اوج یادگیری
  3. خرید محصولات از طریق تماس تلفنی (شبانه روزی) با دفتر مرکزی  به شماره ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و دریافت شماره حساب معتبر موسسه ، با واریز مبلغ محصولات درخواستی برای شما ارسال خواهند شد.

کد تخفیف اوج یادگیری

کد تخفیف اوج یادگیری با هدف امکان استفاده بهره مندی دانش آموزان کل کشور از یادگیری مفهومی و موفقیت در کنکور ارائه شده است.

امکان استفاده از کد تخفیف اوج یادگیری کلیه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و فارغ التحصیلان را شامل می شود.

برای دریافت کد تخفیف محصولات اوج یادگیری با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
پکیج کامل کنکور تجربی

تلفن کنکور آسان است