"> پکیج کنکور 1402 رشته تجربی
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

پکیج کنکور ۱۴۰۲ رشته تجربی

پکیج کنکور 1402 رشته تجربی

با بالا رفتن تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۲ داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ گروه آزمایشی تجربی، برای کسب تراز بالا در کنکور و رسیدن به درصد های بالا در کنکور تجربی، به یادگیری مفهومی و تکنیک های تست زنی دروس اختصاصی رشته تجربی نیاز دارند. کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و روش های تست زنی مباحث دروس کنکور تجربی، پکیج کنکور تجربی را برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ رشته تجربی با تدریس بهترین اساتید کنکوری ارائه کرده است.

کنکور تجربی

هر سال، بیشترین تعداد متقاضیان کنکور، به داوطلبان رشته تجربی اختصاص می یابد، به همین دلیل رقابت، بین داوطلبان رشته تجربی بیشتر از کنکور چهار گروه دیگر می باشد.

داشتن برنامه ریزی و مشاوره و روش مطالعه صحیح، در کنار بهترین منابع کنکور، عامل پیروزی در این رقابت می باشد.

تعداد سوالات دفترچه دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل ۱۷۰ تست می باشد و داوطلبان کنکور تجربی ۱۷۵ دقیقه برای پاسخ گویی به سوالات زمان دارند.

دروس اختصاصی کنکور تجربی بر اساس ترتیب دفترچه کنکور تجربی شامل:

  1. زمین
  2. ریاضیات
  3. زیست شناسی
  4. فیزیک
  5. شیمی

هر تست صحیح دروس اختصاصی کنکور تجربی چند درصد است

بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری می خواهند بدانند هر تست دروس اختصای کنکور چند درصد می باشد تا بدانند برای رسیدن به درصدی مطلوب جهت کسب رتبه دلخواه، چند تست را باید بزنند.

داوطلبان به ازای زدن هر تست صحیح درصد معینی را کسب کرده و به ازای اشتباه زدن هر تست درصد معینی را از دست می دهند.

دانش آموزان بر اساس بودجه بندی کنکور و درصد هر تست می توانند برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنند.

درصد هر تست کنکور تجربی ۱۴۰۲

درسدرصد هر تست درست کنکور تجربیدرصد هر تست غلط کنکور تجربی
زمین شناسی۴ درصد۱/۳۳ درصد
ریاضیات۳/۳ درصد۱/۱ درصد
زیست شناسی۲ درصد۰/۹۵ درصد
فیزیک۳/۳ درصد۱/۱ درصد
شیمی۲/۸۵ درصد۰/۶۶ درصد

مشاوره

داوطلبان کنکور، برای موفقیت در این آزمون سرنوشت ساز، علاوه بر داشتن منابع برتر کنکور، نیاز به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی هدفمند دارند.

مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی درسی و تست زنی هر مبحث را بر اساس شرایط دانش آموز و بودجه بندی کنکور و طبق سرفصل های کتاب درسی، تنظیم میکند.

همه افراد سطح علمی و شرایط روحی و جسمی یکسانی ندارند و هر فرد ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، یک مشاور خوب با در نظر گرفتن تفاوت ها، علاوه بر برنامه ریزی، مشاوره انگیزشی و روش مطالعه متناسب با ویژگی های شخصیتی فرد، به دانش آموز ارائه میدهد.

برنامه ریزی

برنامه ریزی درسی، پارامتر هایی دارد که دانش آموز ممکن است نتواند تمام پارامتر های آنرا رعایت کرده و نتیجه دلخواه خود را دریافت کند، به همین دلیل، برنامه ریزی اصولی و دقیق، از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و توصیه می شود برنامه ریزی توسط مشاور متخصص و با تجربه در زمینه برنامه ریزی تحصیلی، انجام شود.

یک برنامه ریزی اصولی، بر مبنای شناخت مشاور از دانش آموز شکل می گیرد و بر اساس آن، مشاور، متناسب با شرایط و ویژگی های شخصیتی، سطح علمی دانش آموز و بودجه بندی کنکور، به طور دقیق برنامه ریزی کرده و روش مطالعه و تست زنی پر بازده و اثرگذار را به دانش آموز ، آموزش میدهد.

از ویژگی های مهم داشتن برنامه ریزی درسی، میتوان به جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی، داشتن ساعت مطالعه مفید و موثر و کاهش استرس دانش آموز اشاره کرد.

پکیج کنکور تجربی

برای دانش آموزان رشته تجربی، بهترین منابع آموزش کنکور تجربی، باید شامل آموزش مباحث دروس اختصاصی رشته تجربی، نکات کلیدی و روش تست زنی، همراه با مشاوره و برنامه ریزی اصولی باشد.

در پکیج کامل تجربی اوج یادگیری، تمام ویژگی های گفته شده در مورد بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی ۱۴۰۲، برای هر سه پایه ، دهم ، یازدهم و دوازدهم ، ارائه شده است.

همچنین، بسته های آموزشی به صورت مبحثی، برای دانش آموزانی که نیاز به آموزش روش تست زنی مباحث خاصی دارند، در محصولات اوج یادگیری قرار دارد .

قیمت پکیج کنکور تجربی

قیمت پکیج کنکور تجربی کنکور آسان است (اوج یادگیری) : ۱۰/۶۶۵/۰۰۰ تومان

قیمت پکیج دهم تجربی کنکور آسان است : ۳/۸۵۰/۰۰۰

قیمت پکیج یازدهم تجربی کنکور آسان است : ۴/۴۲۰/۰۰۰

قیمت پکیج دوازدهم تجربی کنکور آسان است : ۵/۳۲۵/۰۰۰

برای اطلاع از قیمت پکیج کنکور تجربی و رشته های ریاضی و انسانی کنکور آسان است روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست قیمت محصولات اوج یادگیری

همچنین برای خرید پکیج کنکور اوج یادگیری می توانید از طریق اپلیکیشن اوج یادگیری و فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است نیز اقدام نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است