"> قیمت پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا

پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا

پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا چیست؟

پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا چه مزایایی دارد؟

چگونه پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا را تهیه کنیم؟

در این نوشته به کلیه سوالات مربوط به پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا، اساتید، محتوای پکیج گیلنا و … به طور دقیق می پردازیم، تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا، کلمه مخفف گروه یادیارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی می باشد. انتشارات گیلنا از سال ۱۳۷۳ توسط استاد حسین احمدی تاسیس گردید.

انتشارات گیلنا اولین موسسه آموزش کامل کنکور در قالب دی وی دی با تدریس بهترین اساتید کشور می باشد و طی این سال ها رضایتمندی داوطلبان و والدین دانش آموزان بسیاری را کسب نموده است.

انتشارات گیلنا با همکاری بهترین اساتید رتبه برتر کشور، تدریس کلیه دروس اختصاصی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به شیوه آموزش جامع مفهومی و روش های تست زنی ارائه کرده است.

همچنین دروس عمومی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را با تدریس اساتید توانمند به منظور موفقیت دانش آموزان در امتحانات نهایی و کسب نمره بالا در انتشارات گیلنا ارائه شده است.

پکیج ریاضی انتشارات گیلنا

کنکور ریاضی، آزمونی است که نسبت به کنکور گروه های آزمایشی دیگر از تعداد متقاضیان کمتری برخوردار می باشد اما کم بودن تعداد متقاضیان کنکور ریاضی به معنای راحت بودن سوالات این آزمون و قبولی آسان در رشته ها و دانشگاه های برتر رشته ریاضی نبوده و داوطلبان کنکور ریاضی که هدف قبولی در رشته های برتر گروه آزمایشی ریاضی از جمله مهندسی نفت، معماری و … در دانشگاه های برتر را دارند باید درصد های بالایی را در هر سه درس اختصاصی کنکور ریاضی کسب کنند.

دروس اختصاصی کنکور ریاضی شامل:

ریاضیات

فیزیک

شیمی

مدت زمان برگزاری کنکور گروه آزمایشی ریاضی‌ فیزیک ۱۴۵ دقیقه است، داوطلبان در این بازه زمانی به ۱۰۵ سوال پاسخ می‌دهند.

دفترچه شماره یک این گروه آزمایشی شامل ۴۰ سوال ریاضی است و داوطلبان ۷۰ دقیقه برای پاسخ به پرسش‌ ها وقت دارند.

تعداد سوالات ریاضی نسبت کنکور گذشته، ۱۰ مورد کاهش یافته است، دفترچه شماره دو این گروه آزمایشی شامل ۳۵ سوال فیزیک و ۳۰ سوال شیمی است. داوطلبان کنکور برای پاسخ به سئوالات  طراحی شده در دفترچه دوم، ۷۵ دقیقه وقت دارند. 

انتشارات گیلنا با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و روش های تست زنی مباحث دروس اختصاصی کنکور ریاضی بر نتیجه داوطلبان کنکور ریاضی ، پکیج کنکور رشته ریاضی با تدریس بهترین اساتید انتشارات گیلنا ارائه کرده است.

شیوه تدریس اساتید انتشارات گیلنا در این پکیج به صورتی است که از صفر تا صد کنکور ریاضی به دانش آموزانی که این پکیج را تهیه می کنند آموزش داده می شود.

انتشارات گیلنا با در نظر داشتن اهمیت داشتن مشاور تحصیلی جهت دریافت برنامه ریزی درسی شخصی و مطالعه دروس بر اساس بودجه بندی کنکور، امکان دریافت برنامه ریزی و مشاوره درسی رایگان توسط مشاوران متخصص و توانمند را ایجاد کرده است. به این صورت که داوطلبان و دانش آموزانی که پکیج کنکور ریاضی را تهیه می کنند از خدمات برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی رایگان مشاوران گیلنا بهره مند می شوند.

مزایای خرید پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا

✔ دریافت تدریس بهترین اساتید کشور با هزینه بسیار کمتر از کلاس های حضوری.

✔ امکان دسترسی به اساتید رتبه برتر برای کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در سراسر کشور

✔ دریافت برنامه ریزی درسی دقیق و متناسب با شرایط داوطلب توسط مشاور تحصیلی متخصص

✔ یادگیری مطالب در کمترین زمان ممکن

✔ جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی (کلاس های حضوری و آنلاین وقت و انرژی بسیاری برای رفت و آمد و قطعی اینترنت از دانش آموز می گیرد)

خرید پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا

برای اطلاع از قیمت پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا و خرید از یکی از دو روش زیر می توانید اقدام نمائید:

خرید از فروشگاه اینترنتی گیلنا

تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت مشاوره و راهنمایی جهت سفارش پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است