"> پکیج کامل کنکور تجربی انتشارات گیلنا
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا

پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا

پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا چیست؟

پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا چه مزایایی دارد؟

چگونه پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا را تهیه کنیم؟

در ای نوشته به کلیه سوالات مربوط به پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا، اساتید، محتوای پکیج گیلنا و … به طور دقیق می پردازیم، تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا، کلمه مخفف گروه یادیارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی می باشد. انتشارات گیلنا از سال ۱۳۷۳ توسط استاد حسین احمدی تاسیس گردید.

انتشارات گیلنا اولین موسسه آموزش کامل کنکور در قالب دی وی دی با تدریس بهترین اساتید کشور می باشد و طی این سال ها رضایتمندی داوطلبان و والدین دانش آموزان بسیاری را کسب نموده است.

انتشارات گیلنا با همکاری بهترین اساتید رتبه برتر کشور، تدریس کلیه دروس اختصاصی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به شیوه آموزش جامع مفهومی و روش های تست زنی ارائه کرده است.

همچنین دروس عمومی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را با تدریس اساتید توانمند به منظور موفقیت دانش آموزان در امتحانات نهایی و کسب نمره بالا در انتشارات گیلنا ارائه شده است.

پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا

کنکور رشته تجربی، هر سال بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و داوطلبان کنکور تجربی برای قبولی در رشته های برتر کنکور تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و … باید ابتدا مفاهیم دروس اختصاصی را یاد گرفته و برای تسلط بر تست زنی تکنیک های تست زنی هر درس را یاد بگیرند.

دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل :

۱_ زمین شناسی

۲_ زیست شناسی

۳_ شیمی

۴_ فیزیک

۵_ ریاضی

انتشارات گیلنا با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و روش های تست زنی مباحث ۵ درس اختصاصی کنکور تجربی بر نتیجه داوطلبان کنکور تجربی، پکیج کنکور تجربی با تدریس بهترین اساتید انتشارات گیلنا ارائه کرده است.

شیوه تدریس اساتید انتشارات گیلنا در این پکیج به صورتی است که از صفر تا صد کنکور تجربی به دانش آموزانی که این پکیج را تهیه می کنند آموزش داده می شود.

انتشارات گیلنا با در نظر داشتن اهمیت داشتن مشاور تحصیلی جهت دریافت برنامه ریزی درسی شخصی و مطالعه دروس بر اسا بودجه بندی کنکور، امکان دریافت برنامه ریزی و مشاوره درسی رایگان توسط مشاوران متخصص و توانمند را ایجاد کرده است. به این صورت که داوطلبان و دانش آموزانی که پکیج کنکور تجربی را تهیه می کنند از خدمات برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی رایگان مشاوران گیلنا بهره مند می شوند.

مزایای خرید پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا

✔ دریافت تدریس بهترین اساتید کشور با هزینه بسیار کمتر از کلاس های حضوری.

✔ امکان دسترسی به اساتید رتبه برتر برای کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در سراسر کشور

✔ دریافت برنامه ریزی درسی دقیق و متناسب با شرایط داوطلب توسط مشاور تحصیلی متخصص

✔ یادگیری مطالب در کمترین زمان ممکن

✔ جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی (کلاس های حضوری و آنلاین وقت و انرژی بسیاری برای رفت و آمد و قطعی اینترنت از دانش آموز می گیرد)

خرید پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا

برای خرید پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا از یکی از دو روش زیر می توانید اقدام نمائید:

خرید از فروشگاه اینترنتی گیلنا

تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت مشاوره و راهنمایی جهت سفارش پکیج کنکور تجربی انتشارات گیلنا

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است