"> پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا » اوج یادگیری
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا

پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا

پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا چیست؟

پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا چه مزایایی دارد؟

چگونه پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا را تهیه کنیم؟

در این نوشته به کلیه سوالات مربوط به پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا، اساتید، محتوای پکیج گیلنا و … به طور دقیق می پردازیم، تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا، کلمه مخفف گروه یادیارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی می باشد. انتشارات گیلنا از سال ۱۳۷۳ توسط استاد حسین احمدی تاسیس گردید.

انتشارات گیلنا اولین موسسه آموزش کامل کنکور در قالب دی وی دی با تدریس بهترین اساتید کشور می باشد و طی این سال ها رضایتمندی داوطلبان و والدین دانش آموزان بسیاری را کسب نموده است.

انتشارات گیلنا با همکاری بهترین اساتید رتبه برتر کشور، تدریس کلیه دروس اختصاصی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به شیوه آموزش جامع مفهومی و روش های تست زنی ارائه کرده است.

همچنین دروس عمومی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را با تدریس اساتید توانمند به منظور موفقیت دانش آموزان در امتحانات نهایی و کسب نمره بالا در انتشارات گیلنا ارائه شده است.

پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا

دروس اختصاصی رشته ی انسانی دارای ۹ درس تخصصی است که در این زمینه دارای بیشترین تعداد درس تخصصی در میان سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی است و پس از کنکور تجربی بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است.

دروس اختصاصی کنکور انسانی شامل:

  • ریاضی و آمار
  • ادبیات و زبان فارسی
  • عربی
  • تاریخ
  • جغرافیا
  • فلسفه
  • منطق
  • روانشناسی
  • اقتصاد
  • علوم اجتماعی

داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم‌ انسانی شرکت می‌کنند، ۲ دفترچه دارند. دفترچه شماره یک داوطلبان این گروه‌ آزمایشی شامل ۲۰ سوال ریاضی، ۳۰ سوال برای زبان و ادبیات فارسی، ۱۵ سوال علوم‌ اجتماعی و ۱۵ سوال روان‌ شناسی می‌شود. مدت‌ زمان درنظر گرفته شده برای ۸۰ سوال دفترچه اول، ۸۵ دقیقه است. 

دفترچه دوم این گروه آزمایشی شامل ۸۰ سوال است و شرکت کنندگان فرصت دارند که در ۷۵ دقیقه به پرسش‌ های طراحی شده، پاسخ دهند. این دفترچه شامل دروس عربی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و منطق و اقتصاد است که به ترتیب ۳۰، ۱۳، ۱۲، ۲۰ و ۱۵ پرسش دارند. 

دفترچه سوم کنکور گروه آزمایشی علوم‌انسانی، ویژه داوطلبانی است که دیپلم تحصیلی آنها، علوم و معارف اسلامی است. این دفترچه ۸۰ سوال دارد و افراد باید در مدت زمان ۸۰ دقیقه به پرسش‌ها پاسخ دهند.

انتشارات گیلنا با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و روش های تست زنی مباحث دروس اختصاصی کنکور انسانی بر نتیجه داوطلبان کنکور این رشته، پکیج کنکور رشته انسانی با تدریس بهترین اساتید انتشارات گیلنا ارائه کرده است.

شیوه تدریس اساتید انتشارات گیلنا در این پکیج به صورتی است که از صفر تا صد کنکور انسانی به دانش آموزانی که این پکیج را تهیه می کنند آموزش داده می شود.

انتشارات گیلنا با در نظر داشتن اهمیت داشتن مشاور تحصیلی جهت دریافت برنامه ریزی درسی شخصی و مطالعه دروس بر اساس بودجه بندی کنکور، امکان دریافت برنامه ریزی و مشاوره درسی رایگان توسط مشاوران متخصص و توانمند را ایجاد کرده است. به این صورت که داوطلبان و دانش آموزانی که پکیج کنکور انسانی را تهیه می کنند از خدمات برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی رایگان مشاوران گیلنا بهره مند می شوند.

مزایای خرید پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا

✔ دریافت تدریس بهترین اساتید کشور با هزینه بسیار کمتر از کلاس های حضوری.

✔ امکان دسترسی به اساتید رتبه برتر برای کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در سراسر کشور

✔ دریافت برنامه ریزی درسی دقیق و متناسب با شرایط داوطلب توسط مشاور تحصیلی متخصص

✔ یادگیری مطالب در کمترین زمان ممکن

✔ جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی (کلاس های حضوری و آنلاین وقت و انرژی بسیاری برای رفت و آمد و قطعی اینترنت از دانش آموز می گیرد)

خرید پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا

برای اطلاع از قیمت پکیج کنکور انسانی انتشارات گیلنا و خرید از یکی از دو روش زیر می توانید اقدام نمائید:

خرید از فروشگاه اینترنتی گیلنا

تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت مشاوره و راهنمایی جهت سفارش پکیج کنکور ریاضی انتشارات گیلنا

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است