"> زیست استاد مهدی آرامفر در کنکور آسان است
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

مهدی آرامفر

مهدی آرامفر

استاد مهدی آرامفر یکی مدرسین برجسته و مشهور درس زیست شناسی در میان دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی می باشند. استاد مهدی آرامفر به تازگی همکاری خود را با موسسه کنکور آسان است آغاز نموده و تدریس های ایشان در قالب دی وی دی در کنکور آسان است به زودی منتشر خواهد شد. در این نوشته به معرفی استاد مهدی آرامفر در کنکور آسان است و شیوه تدریس و نحوه خرید منابع ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

درس زیست

درس زیست شناسی در کنکور تجربی بالاترین ضریب را داشته و برای داوطلبان کنکور تجربی مهم ترین درس آن ها محسوب می شود. در چند سال اخیر سبک سوالات زیست کنکور نسبت به گذشته تغییرات چشم گیری داشته و طراحان سوالات درس زیست شناسی را به شیوه مفهومی و ترکیبی طرح می کنند به همین دلیل داوطلبان و دانش آموزان برای کسب درصد بالا در کنکور تجربی به یادگیری مفهومی و ترکیبی این درس نیاز دارند در حالیکه معمولا در مدارس به دانش آموزان به درستی آموزش داده نمی شود و آن ها حفظ می کنند.

استاد مهدی آرامفر از جمله اساتیدی است که درس زیست شناسی را دقیقا به صورت مفهومی و ترکیبی و مطابق با کتاب درسی تدریس می کنند.

استاد مهدی آرامفر در کنکور آسان است

دکتر مهدی آرامفر فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای ۲۵ سال سابقه تدریس حرفه ای درس زیست شناسی در موسسات و مدارس بنام و برتر کشور می باشند.

دکتر مهدی آرامفر ۲۱ جلد کتاب در زمینه پزشکی، ۱۰ کتاب در زمینه کمک آموزشی از جمله ژنتیک کنکور،گیاهی،تانک تست زیست شناسی،زیره ذره بین،لغت نامه زیست شناسی و زیست پیش دانشگاهی (یک) در انتشارات تخته سیاه تالیف کرده است.

روش تدریس استاد آرامفر در کنکور آسان است شامل آموزش کامل مفاهیم کتاب درسی می باشد و صفر تا صد کتاب های زیست شناسی هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را به صورت جداگانه تدریس می کنند.

خرید منابع زیست مهدی آرامفر

دی وی دی های مهدی آرامفر در کنکور آسان است در دست تولید بوده و به زودی در کنکور آسان است منتشر می گردد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است