">منابع شیمی کنکور | شیمی کنکور اوج یادگیری | 02191304690 | شیمی عارف ربیعیان
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

معرفی منابع شیمی کنکور

منابع شیمی کنکور

در کنکور چند سال اخیر ، سوالات درس شیمی مفهومی تر و سطح آن ها نسبت به گذشته دشوارتر شده است ، به همین علت ، دانش آموزان هر دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی برای موفقیت در کنکور ، به خواندن کتاب درسی اکتفا نکرده و از منابع کمک آموزشی برای یادگیری بهتر استفاده می کنند . در این نوشته بهترین منابع شیمی کنکور ، بر اساس سطح دشواری و علمی ، معرفی می شود .

۱_مبتکران

کتاب شیمی مبتکران ، از منابع جامع و کامل درس شیمی است و به دلیل دارا بودن درسنامه جامع و تست های طبقه بندی شده ، برای دانش آموزان با سطح علمی پایین ، متوسط و بالا مناسب است . در درسنامه شیمی مبتکران ، نکات کلیدی بسیاری در آن آورده شده و با وجود کامل بودن ، از حجم پایینی برخوردار است .

۲_فاز آزمون

کتاب شیمی فاز آزمون ، برای دانش آموزانی که قصد زدن تست و سنجش تست زنی خود را دارند ، به عنوان بانک تست برای دانش آموزان با سطح علمی بالا بسیار مناسب است ، اما به دلیل تمرکز این کتاب بر تست های مختلف ، برای یادگیری دانش آموز مناسب نیست ، به همین دلیل به دانش آموزانی که سطح علمی شیمی آن ها متوسط و یا ضعیف باشد ، توصیه نمی شود .

۳_شیمی خیلی سبز

کتاب شیمی خیلی سبز ، از لحاظ تست های موجود در آن ، شبیه تست های مبتکران ، طبقه بندی شده می باشد ، اما عامل تفاوت آنها این است که درسنامه خیلی سبز با وجود حجم بالایی از مطالب ، به اندازه ی درسنامه مبتکران کامل و جامع نیست .

۴_نشر الگو

کتاب آموزشی نشر الگو ، با وجود دارا بودن درسنامه و تست ، تنها منبع مناسبی برای دانش آموزان سال دوازدهم می باشد و به دلیل بالا بودن سطح علمی مطالب به دانش آموزان سال دهم و یازدهم تهیه آن توصیه نمی شود .

همانطور که توضیح داده شد ، کتاب های آموزشی در سطوح علمی متفاوت و تمرکز بر یکی از دو مولفه اصلی ، یعنی درسنامه و تست ، تالیف شده اند و دانش آموز آموزش کامل همراه با تست های مختلف را در یک کتاب تست به صورت یکجا دریافت نمی کند .

بهترین منبع شیمی کنکور

بهترین منبع شیمی کنکور برای دانش آموز ، منبعی است که متناسب با سطح علمی دانش آموز باشد .

زمانی که دانش آموز احساس ضعف در یادگیری درس شیمی دارد و در مباحث اصلی دچار مشکل است ، تهیه کتاب های آموزشی توصیه نمی شود ، چراکه دانش آموز در چنین شرایطی نیاز به آموزش کامل مباحث به صورت مفهمومی و سپس روش تست زنی دارد .

برای یادگیری بهتر و دریافت آموزش دو راه وجود دارد ، کلاس های حضوری و دی وی دی های آموزشی .

کلاس های حضوری به دلیل شیوع ویروس کرونا ، به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار می شود که به علت ازدحام استفاده از اینترنت در ساعات برگزاری کلاس ها ، قطعی های بسیاری برای دانش آموزان اتفاق می افتد ، که موجب پایین آمدن سطح کیفیت آموزش و یادگیری دانش آموز می شود .

دی وی دی های آموزشی با تدریس اساتید برتر و مجرب کشور ، مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی ، بهترین منبع برای یادگیری مباحث و روش تست زنی می باشد .

مهندس عارف ربیعیان مدرس درس شیمی موسسه کنکور آسان است ، به عنوان بهترین مدرس درس شیمی اوج یادگیری شناخته شده است ، چراکه هر سال دانش آموزان بسیاری با استفاده از آموزش های استاد ربیعیان ، در کنکور درس شیمی را بالای ۸۰ درصد می زنند .

دانلود رایگان تدریس شیمی استاد ربیعیان

بسته های آموزش مباحث و روش تست زنی اوج یادگیری ، برای هر دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی بسیار مفید و کارامد بوده و دانش آموزان می توانند بسته های آموزشی را به صورت مبحثی و یا به صورت یکجا تهیه نمایند .

قیمت بسته های آموزشی اوج یادگیری

برای ارتباط با مشاوران و دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است