"> منابع ادبیات کنکور | ادبیات اوج یادگیری | ادبیات کنکور | 02191304690
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

معرفی منابع ادبیات کنکور

منابع ادبیات کنکور

درس ادبیات از جمله دروسی است که دانش آموزان در چند سال اخیر با سوالات مفهومی و پیچیده این درس رو به رو می شوند ، به همین دلیل داوطلبان کنکور برای کسب درصد بالای این درس ، نیاز به یادگیری کاملا مفهومی و روش تست زنی صحیح دارند و برای یادگیری بهتر به منابع ادبیات کنکور رجوع می کنند .

انتخاب منبع ادبیات کنکور ، به لحاظ تنوع بالای منابع موجود ممکن است برای دانش آموز دشوار باشد ، در این مقاله به معرفی منابع ادبیات کنکور و ویژگی های آن می پردازیم .

۱_ادبیات جامع گاج

کتاب ادبیات جامع گاج ، بهترین منبع از تست های متنوع کنکور بوده و تست ده سال اخیر آزمون های مختلفی را در کتاب خود قرار داده است .

از لحاظ درسنامه و آموزش ، به دانش آموزانی که هدفشان یادگیری مفاهیم و نکات اصلی است چندان توصیه نمی شود ، چرا که این کتاب به عنوان بانک تست برای چهار گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی ، هنر و زبان کاربردی است .

۲_ادبیات جامع نشر الگو

کتاب ادبیات جامع نشر الگو به دلیل جامع بودن و بهره مندی از درسنامه کامل و تست های متعدد با تنوع بالا ، برای درس ادبیات منبع بسیار جامع و کاملی است .

دانش آموزان با سطح علمی پایین و متوسط نیز با تهیه این کتاب میتوانند مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرند .

همچینین نشر الگو برای دانش آموزانی که نیاز به یادگیری مبحثی دارند ، در قالب پنج کتاب به صورت درسنامه و تست برای پنج مبحث اصلی لغت و املا ، تاریخ ادبیات ، آرایه ، زبان فارسی و قرابت معنایی ارائه داده است .

۳_ادبیات جامع خیلی سبز

کتاب ادبیات جامع خیلی سبز ، با وجود درسنامه کامل و جامعی که دارد ، بهترین منبع ادبیات برای دانش آموزانی که علاقه و نیاز به خواندن درسنامه کامل ، به منظور یادگیری بهتر و مفهومی دارند می باشد .

این کتاب تست های متنوع چندانی نداشته و مولف بیشترین تمرکز را روی ارائه درسنامه کامل داشته است ، به همین دلیل به دانش آموزانی که قصد دارند مهارت تست زنی خود را تقویت کنند توصیه نمی شود .

همان طور که گفته شد ، کتاب های تستی هیچ یک کامل و در برگیرنده درسنامه و تست جامع نمی باشد .

بهترین منبع ادبیات کنکور

بهترین منبع ادبیات کنکور ، شامل آموزش کامل مباحث به صورت مفهومی و روش تست زنی در کمترین زمان می باشد .

چنین آموزشی از دو روش امکان پذیر است :

روش اول : کلاس های حضوری

روش دوم : بسته های آموزشی

در روش اول ( برگزاری کلاس های حضوری ) به دلیل شیوع ویروس کرونا ، به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می شود ، به علت ترافیک بالای اینترنت و پایین آمدن سرعت ، کیفیت آموزش افت کرده و دانش آموزان از یادگیری باز می مانند .

در روش دوم : بسته های آموزشی کنکور آسان است تدریس اساتید برتر کشور ، مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و آموزش روش تست زنی است .

بسته های آموزشی ادبیات اوج یادگیری ، بهترین منبع ادبیات کنکور برای داوطلبان محسوب می شود . چرا که بسته های آموزشی از کیفیت تدریس ، صدا و تصویر بالایی برخوردار بوده و برای دانش آموزان کلاس خصوصی محسوب می شود .

استاد حسین احمدی مدرس درس ادبیات اوج یادگیری ، مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و با توجه به بودجه بندی کنکور ، مفاهیم را به صورت مفهومی تدریس کرده و روش تست زنی هر مبحث را به طور کامل آموزش می دهند .

دانلود رایگان تدریس ادبیات استاد احمدی

موسسه اوج یادگیری با ارائه تدریس اساتید برتر کشور برای دروس هر سه پایه رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی ، به صورت مبحثی و بسته های معلم خصوصی ، مسیر رسیدن دانش آموزان به هدف خود را هموار کرده است .

برای ارتباط با مشاوران اوج یادگیری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

مشاهده لیست قیمت محصولات اوج یادگیری

3 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

  مرسی از مطلب خوبتون
  من برای دخترم کتابی میخواستم که تمرکزش روی درسنامه تنها باشه
  با راهنمایی های شما بسته معلم خصوصی دهم رو براش از اپلیکیشنتون سفارش دادم و بشدت مشتاقم بدستم برسه
  چون به اضافه ی ادبات همه درسا رو دخترم یاد میگیره و از الان با مشاوره و برنامه ریزی میگیره
  ممنونم ازتون

  دی وی دی های اوج یادگیری عالی هستند مخصوصا شیمی عارف ربیعیان و زبان دکتر امیر دانش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است