">عارف ربیعیان مدرس شیمی موسسه کنکور آسان است | اوج یادگیری
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

معرفی عارف ربیعیان – عارف ربیعیان در اوج یادگیری

عارف ربیعیان در اوج یادگیری

مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی کنکور موسسه ی کنکور آسان  است می باشد. سابقه ی علمی ایشان درخشان تراز اساتید شیمی دیگر بوده و با کسب مقام های بین المللی توان علمی خویش را به صورت جهانی اثبات نموده است.

مهندس عارف ربیعیان با مدرک شیمی از دانشگاه اصفهان ، طراح سوالات کنکور و کتب گاج و مدرس شیمی موسسه گیلنا می باشد و در المپیاد شیمی ایران رتبه اول و در فرانسه رتبه ی دوم را کسب نموده است.

عارف ربیعیان با برگزاری همایش های پیش ازکنکور و حل سوالات احتمالی کنکور دراین همایش ها توانست یاری گر بسیاری از داوطلبان باشد چرا که بیش از ۷۶% سوالات مطرح شده در همایش با کنکور سراسری منطبق بوده و داوطلبان حاضر توانستند نتیجه ی مثبتی کسب کنند.

استاد ربیعیان با تشکیل تیم مشاوره و برنامه ریزی کنکور در طرحی ویژه پشتیبان و ناظر روند مطالعه و پاسخگوی سوالات درسی است و داوطلبان می توانند برای  ثبت نام در این طرح و ارتباط مستقیم با مهندس عارف ربیعیان راه پر فراز و نشیب کنکور را طی کنند.

فعالیت های عارف ربیعیان

او در صدا و سیمای ملی نیز به فعالیت می پردازند و در ۵ شبکه ملی و بیش از ۳۰ شبکه ی استانی فعالیت می کنند و از این طریق همراه و پشتیبان دانش آموزان بسیاری هستند.

در برنامه اوج یادگیری تلویزیون ملی فعالیت دارد و در طرح هایی همچون نخبگان ، نخبگان پلاس ، آینده سازان و اوج یادگیری از دانش آموزان حمایت کرده و آنها را راهنمایی می کند.هر یک از این طرح ها ویژه ی دانش آموزانی خاص با شرایطی خاص است و برای ثبت نام در طرح خود می بایست با مشاور ارشد موسسه ی کنکور آسان است (گیلنا ) مهندس محمد رضا بهمرام تماس بگیرید و پس از مشاوره لازم در طرح منتخب ثبت نام انجام دهید .

شماره تماس مستقیم با مشاور ارشد موسسه کنکور آسان است:
۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

2 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است