"> مطالعه فیزیک با اوج یادگیری و کنکور آسان است - اوج یادگیری مطالعه فیزیک با اوج یادگیری
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

مطالعه فیزیک با اوج یادگیری و کنکور آسان است

مطالعه ی فیزیک با اوج یادگیری

مطالعه فیزیک از نظر چندین استاد در اوج یادگیری و کنکور آسان است انقدر هم فکر میکنید سخت نیست و به راحتی میتوان در کنکور ۹۹ بیشترین تست را ازفیزیک بزنید ، فقط راه حل کلیدی ان یادداشت برداری و تکرار نکات است و میتوانید با خواندن دقیق  این مقاله مطالعه فیزیک را راحتر بخوانید.

به هیچ عنوان یادگیری مطالعه فیزیک دشوار نیست و دیدتان را نسبت به ان تغیر دهید و سعی کنید مطالعه فیزیک را دوست خود بدانید و این باعث میشود در موقع بیکاری فیزیک مطالعه کنید به گفته امیر مسعودی به هیچ عنوان مطالب و فرمول های ان را حفظ نکنید.

حتی بیشتر کسانی که فیزیک نخوانده اند میدانند حجم یا خورشید گرفتگی چی هستند و این ها جزو اطلاعات عمومی هستند.

یک نکته کلیدی از امیر مسعودی و اوج یادگیری فیزیک به طور وسیعی درباره این پدیده ها و این منابع بحث میکند پس هرگز فیزیک را برای نمره گرفتن نخوانید.

پس سعی کنید مطالب را یاد بگیرید تا در ذهن شما هک شود واین باعث میشود نمره ی بالا تری کسب کنید.

حال سوالی که برای دانش آموزان پیش می آید  این است که فرمول ها و مسائل فیزیک را چگونه یاد بگیریم :

جواب این سوال توسط امیر مسعودی و اوج یادگیری حل شده است که عبارتند از:

  1.  به هیچ عنوان فرمول هارا حفظ نکنید و فقط آن را یاد بگیرید.یادگرفتن یعنی این که فرمول ها را در ذهن خود مرور کنید. وبرای مرور ان به روش زیر عمل کنید:
  2. اول متن کتاب را به صورت روزنامه وار بخوانید تا با آن مبحث آشنا شوید
  3. وقتی یک مبحث را روزنامه وار خواندید ، دوباره برگردید با دقت بالاتری بخوانید و سپس سعی کنید فرمول هارا روی کاغذ یادداشت برداری کنید که بدانید در این مبحث این فرمول ها هستند
  4. تا حدی که امکان دارد به جای حفظ کردن فرمول ها و تست ها محاسبات خود را تقویت کنید ودر تمام مباحث های  فیزیک یک فرمول اصلی به دست می اید که مربوط به آن مبحث است.
  5. بعد از این که مبحثی خواندید بروید سراغ حل تست ها و تمرین و به هیچ عنوان تست ها و تمرین ها را برای یادگیری خود انجام ندهید همچنین باید فرمول ها را در ذهن خود ثبت کنید و درتست مربوطه از ان استفاده کنید.
  6. نکته خیلی مهم این که توسط امیر مسعودی و اوج یادگیری به اثبات رسیده این است که تعداد تست ها وتمرین هایی که حل نباید زیاد باشد ،و وقتی احساس میکنید یک فرمول برایتان جا افتاده است به سراغ مباحث و فرمول های دیگر بروید ، و حتما مباحث دیگر را طبق این مراحل پیش بروید.

میتوانید این ۶ مراحل را برای شیمی عارف ربیعیان ،ریاضی و فیزیک امیر مسعودی و ادبیات استاد احمدی و… انجام دهید.

دانش آموزان برای استفاده از منابع فیزیک و ریاضی اوج یادگیری می تواننداز طریق اپلیکیشن اوج یادگیری و یا فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است مراجعه کنند و همچنین برای تهیه از منابع عربی وشیمی و… اوج یادگیری با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ ارتباط بگیرند .

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی و فیزیک

اوج یادگیری برترین منابع نظیر دی وی دی ها (DVD)

مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی

و …

مطالب مرتبط
فیزیک امیر مسعودی
محصولات اوج یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است