"> زمان اعلام نتایج کنکور 1401
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

زمان اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۱

زمان اعلام نتایج کنکور 1401

کنکور سراسری به عنوان سرنوشت ساز ترین آزمون کشور، برای جوانان و جوانان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و داوطلبان کنکور سراسری، پس از شرکت در آزمون، در انتظار نتایج آزمون خود می باشند. در این نوشته زمان اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۱ اطلاع رسانی می شود.

اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱

نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱ پس از انتخاب رشته، توسط سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

بر اساس نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱ داوطلبان از قبولی رشته و دانشگاه انتخابی خود آگاه می شوند.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱ هفته دوم شهریور ماه خواهد بود و داوطلبان پس از دریافت نتایج نهایی در مهر ماه به ثبت نام در دانشگاهی که قبول شده اند اقدام خواهند کرد.

سامی رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۱

اسامی رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۱ برای پنج گروه آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان پیش از اعلام نتایج کلیه داوطلبان، در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

نحوه دریافت اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰

۱_ ورود به سایت سازمان سنجش و انتخاب گزینه سراسری در منوی سمت راست.

۲_ انتخاب گزینه دریافت کارنامه اولیه.

کارنامه اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱ در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر می شود. پس از اینکه کنکور سراسری در هر کدام از پنج زیرگروه‌ آزمایشی برگزار می شود. نتایج کنکور سراسری برای همه شرکت کنندگان در دو مرحله اعلام می گردد. مرحله اول که تعیین کننده ورود داوطلب به مرحله دوم نیز می باشد، نتایج اولیه است. نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱ در قالب کارنامه که شامل مندرجات مهمی است، منتشر می گردد.

۳_ انتخاب یکی از سه روش،برای وارد کردن اطلاعات و ورود به پنل دریافت نتایج.

اعتراض به نتایج کنکور ۱۴۰۱

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۱ بسیاری از داوطلبان نسبت به نتایج معترض بوده و معتقدند درصدی که در کارنامه آنان درج شده با عملکردشان تطابق ندارد.

با توجه به تقلب های گسترده در کنکور ۱۴۰۱ پیش بینی می شود نتایج کنکور ۱۴۰۱ با پیش بینی بسیاری از دانش آموزان مغایرت داشته باشد.

داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ می توانند از طریق قسمت اعتراض به نتایج (بخشی که در سایت سازمان سنجش درج شده است) اعتراض خود را نسبت به نتایج کنکور ۱۴۰۱ اعلام دارند.

سایت سازمان سنجش بخشی را با عنوان تماس با ما قرار داده است، داوطلبان می توانند با شماره درج شده در سایت سازمان سنجش تماس گرفته و اعتراض خود را اعلام کنند.

مشاوره اوج یادگیری

در صورت نیاز به راهنمایی برای دریافت نتایج اولیه و یا تصمیم گیری برای اعتراض به نتایج کنکور خود، می توانید با یکی از شماره های مندرج در سایت تماس گرفته تا از مشاوره و راهنمایی تخصصی مشاوران اوج یادگیری بهره مند شوید.

مطالب مرتبط
رشته های بدون کنکور ۱۴۰۱
تغییرات دفترچه سوالات کنکور ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است