"> روش های تست زنی اوج یادگیری - تست زنی کنکور آسان است » اوج یادگیری
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

روش های تست زنی اوج یادگیری

روش های تست زنی اوج یادگیری

روش های تست زنی اوج یادگیری شامل چه مباحثی می باشند ؟ اساتید تست زنی اوج یادگیری چه کسانی هستند ؟ چگونه می توان روش های تست زنی اوج یادگیری را تهیه کرد ؟

همانطور که در مقاله روش مطالعه صحیح در اوج یادگیری نوشته شد مراحل صحیح مطالعه شامل : آموزش صحیح – تست زنی آموزشی – تست زنی ترکیبی – و …. می باشد .

پس دومین قدم یک مطالعه صحیح تست زنی می باشد .

اما تست زنی شامل مراحلی می باشد . زیرا تست زدن یکنواخت نمی تواند مطالب را تثبیت کند و اشکالات را برطرف کند .

روش های تست زنی اوج یادگیری به شما کمک می کند  تا بتوانید راحت تر زمان آزمون خود را مدیریت کنید .

روش های تست زنی اوج یادگیری

انواع تست شامل : ۱- تست آموزشی ۲- تست تثبیتی  ۳- تست سرعتی  می باشد .

تست آموزشی

دراین تست زمان ارزشی ندارد و فقط هدف از تست زنی یادگیری مطالب درسی هست که این کار بعد از خواندن مبحثی از کتاب یا جزوه درسی انجام می شود . بعد از انجام این کار حالا باید تک تک تست ها را بررسی کنید تا با مفاهیم آن ها آشنا شوید و تست هایی که نمی دانید رد یا با کمک کتاب حل کنید اگر موفق نشدید با کمک پاسخ نامه تشریحی  خودتان آن را حل کنید و حالا بعد این کار کتاب را ببندید و دوباره خودتان آن را حل کنید تا قدرت اعتماد بنفس بالا رود و در کنار حل تست هر مطلبی و نکته ای که در آن تست وجود دارد را بنویسید .

تست تثبیتی

بعد از تست آموزشی  تست زنی تثبیتی است که در این تست هم زمان مطرح نیست بیشتر مهم این است که تعداد تست های صحیح افزایش و دقت شما را درگیر کند مثلا در ۱۰ تست  ۸ تا را درست بزنید .

تست سرعتی‌

در تست سرعتی زمان مهم است  . جوابدهی تست سرعتی باشد و نزدیک به تست زنی کنکور یعنی یک جوری شبیه سازی کنکور است .در تست زنی سرعتی تست را براساس زمان پاسخگویی در کنکور سراسری باید انجام داد .

عوامل بالا بردن تست زنی اوج یادگیری

-بجای اینکه مطالب را حفظ کنید درک کنید .

-تمرین کردن موثر ترین عامل تست زنی است  و در هر آزمون نسبت به آزمون قبل زمان تست زنی را کاهش دهید .

-استرس را کنار بگذارید استرس فقط باعث فراموشی مطالب یاد گرفته شده و کاهش سرعت تست زنی می شود .

-همیشه مطالب را برای خود یادآوری کنید به طور مثال قبل از تست زدن یکبار مطالب درسی یا خلاصه نویسی های خو را مرور کنید

تکنیک تست زنی سرعتی کنکور در اوج یادگیری

با تکنیک های زیر سرعت پاسخگویی بالاتر می رود .

۱-علامت گذاری سوالات : این کار شامل سوالاتی می شود که وقت گیر هستند ؛ مثلا سوالاتی که بلد نیستیم با منفی (- ) علامت گذاری می کنیم؛ سوال هایی که بین دو گزینه مشکوک هستیم با علامت ( ×) ضربدر مشخص می کنیم و بعد شروع به حل تست های می کنیم که جواب آن ها را می دانیم  و بعد سوالات ضربدردار و اگر وقت اضافه آمد به سراغ سوالات منفی می رویم .

۲- از ساده به دشوار:  سعی کنید از مبحث ساده شروع به جوابدهی سوالات کنید تا کمی ذهنتان آماده برای سوالات دشوار شود.

۳- اهداف گذاری : شما بهتر است قبل از کنکور مباحثی را که میخواهید جواب دهید را در ذهنتان آماده کنید . و بدانید از هر درس به چه مباحثی تست کافی دارید و به دنبال آن سوالات در جلسه کنکور باشد .

با تمام این مطالب یکی از مهم ترین عواملی که می تواند شما را در تست زنی یاری کند منابع تست زنی صحیح می باشد .

اوج یادگیری ( کنکور آسان است ) علاوه بر آموزش صحیح ، منابع تست زنی صحیحی نیز برای شما دانش آموزان و داوطبین کنکوری آماده کرده است که در قالب دی وی دی می توانید آن ها را فراهم کنید .

اساتید تست زنی اوج یادگیری

برترین اساتید کنکوری کشور در اوج یادگیری مشغول به فعالیت هستند .

استاد امیر مسعودی در اوج یادگیری مدرس تست زنی ریاضی و فیزیک – استاد عارف ربیعیان در اوج یادگیری مدرس تست زنی شیمی – استاد حسین احمدی در اوج یادگیری مدرس دروس عربی ، دین و زندگی و ادبیات – استاد امیر دانش زاده در اوج یادگیری مدرس زبان و … اساتیدی هستند که در اوج یادگیری مسئولیت تدریس را به عهده دارند .

استاد امیر مسعودی تست زنی ریاضی و فیزیک را به صورت تکنیک های تست زنی در اوج یادگیری سریع به دانش آموزان آموزش داده است مثل تکنیک تست زنی میز پولی .

استاد عارف ربیعیان با برگزاری همایش هایی در اوج یادگیری در روزهای پایانی کنکور باعث افزایش درصد شیمی دانش آموزان در کنکور شده است .

شما دانش آموزان و داوطلبین کنکور نیز می توانید با استفاده از روش های تست زنی اوج یادگیری در دروس مختلف به بهترین رتبه و تراز در کنکور سراسری دست یابید .

به شرط آن که خود بخواهید .

شماره دفتر اوج یادگیری ( کنکور آسان است ) جهت تهیه منابع و برنامه ریزی رایگان : ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است