"> روش مطالعه ریاضی
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

روش مطالعه ریاضی

روش صحیح خواندن ریاضی

دراین مقاله روش صحیح خواندن ریاضی گفته میشود که میتوان انرا اصولی خواند. در ریاضیات یکسری علائم،فرمول ، و روش ها و کتاب های درسی که سخت به نظر میرسد

و خیلی کلمات و اصطلاحات خاص هستند.و نتیجه میگیریم که ازمهارت های مطالعه استفاده کنیم که مخصوص ریاضیات باشد.

شما نباید ریاضیات را با خواندن و نوشتن یادبگیرید.مبحث های زیاد ریاضیات وقت به روش تمرین کردن میتوان یادگرفت.تمرینات را انجام دهید که بدانید فرمول ها در کدام مسئله مورد استفاده شود.

ریاضیات مثل زنجیر هستند .مطلبی که در یک روز خاص درس داده میشود بر طبق آموخته های روز است.وقتی که عقب افتادید ، مجددا رسیدن به درس سخت میشود.برای امتحان دادن در دقایق آخر هیچ وقت آماده نشوید که هیچ کمکی به شما نخواهد کرد ،باید در همه ی کلاس شرکت کنید و پا به پای معلمتان پیش بروید.

ریاضیات مبحث مشکلی است که به مرور هرچه پیش میرویم پیجیده تر میشود.پس نتیجه میگیریم چون ریاضیات نسبت به دیگر مباحث تخصصی تر هست باید وقت بیشتری برای آن بگذاریم.

سعی نکنیدروش صحیح خواندن ریاضی خوتان در ریاضیات یا دروس اختصاصی دیگر حفظ کنید.روش و ترفندهای زیادی در ریاضیات وجود دارد.و این کار باعث میشود درصد اطلاعاتی راکه به خاطر میسپارید کاهش داده میشود.

وقتی که ترفند یا روشی را برای حل مسئله یادگرفتید . دقیقا همان روش را برای بیشتر مسائل میتوان استفاده کرد.زمانی که با مسئله جدید رو به رو میشوید سعی کنید از اموزش هایی که قبلا دیده اید استفاده کنید.

لغات و اصطلاحات ریاضی را حتما یاد بگیرید . بیشتر کلمه هایی که در ریاضی مورد استفاده قرار میگیرد ، میتوان همان لغات در در جای دیگری غیر از ریاضی مورد استفاده قرار میگیرد.

اساتید اوج یادگیری

  به طور مثال روش صحیح خواندن ریاضی در درس ریاضی یا فیزیک ، با استفاده از  DVD های استاد امیر مسعودی ، می توانید از تدریس فوق العاده و  تکنیک ها ی فوق حرفه ای او در این دروس بهره ببرید.

دانش آموزان برای استفاده از منابع فیزیک و ریاضی اوج یادگیری می توانند به سایت اوج یادگیری و فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است مراجعه کنند و همچنین برای تهیه از منابع عربی وشیمی و… اوج یادگیری با شماره  های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ ارتباط بگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است