"> رتبه های برتر اوج یادگیری
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

رتبه های برتر اوج یادگیری در کنکور ۱۴۰۰

رتبه های برتر اوج یادگیری

اسامی رتبه های برتر اوج یادگیری در کنکور ۱۴۰۰ ؟

مشاوران رتبه های برتر اوج یادگیری چه کسانی هستند؟

کنکور ۱۴۰۰

کنکور ۱۴۰۰ در شرایطی برگزار گردید که دانش آموزان به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در کلاس های آموزش مدارس باز مانده اند و به صورت مجازی در کلاس های آموزش حضور داشته اند و در واقع یادگیری کامل برای دانش آموزان صورت نگرفت.

همچنین پس از برگزاری کنکور، اخبار بسیاری از تقلب در کنکور ۱۴۰۰ بیان داشت.

به دلیل تقلب گسترده در کنکور نتایج اعلام شده کنکور ۱۴۰۰ با نتایجی که داوطلبان پیش بینی می کنند هیچ هم خوانی و تشابهی نخواهد داشت.

اما کسانی توانستند با وجود تقلب های گسترده در کنکور ۱۴۰۰ به نتیجه دلخواه برسند که مباحث کلیه دروس را به صورت مفهومی و بر تکنیک های تست زنی تسلط کافی داشته باشند.

آموزش کنکور با اوج یادگیری

اوج یادگیری با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و تکنیک های تست زنی برای موفقیت در کنکور، سال های بسیاری است توانسته است داوطلبان بسیاری را به نتیجه دلخواه آن ها برساند.

بسته های آموزش کنکور اوج یادگیری، برای کلیه دروس اختصاصی و عمومی پایه دهم، یازدهم، دوازدهم رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به صورت آموزش مفاهیم و روش های تست زنی مباحث با تدریس اساتید رتبه برتر ارائه شده است.

دانش آموزان و فارغ التحصیلان با تهیه بسته های آموزش کنکور اوج یادگیری، علاوه بر یادگیری مفاهیم اولیه و نکات کلیدی، روش های تست زنی هر مبحث را نیز یاد گرفته و در کنکور می توانند از اتلاف وقت جلوگیری نمایند.

رتبه برتر اوج یادگیری

در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۰ توسط سایت سازمان سنجش اعلام گردید.

شاید با شنیدن این جمله “چگونه رتبه ۶۰۰۰۰ رتبه ۶ کنکور شد” به غیرممکن بودن آن فکر کرده باشید ، اما چنین موفقیتی رخ داده و هر دانش آموزی می تواند به رتبه برتر کنکور دست یابد .

شما برای رتبه برتر شدن نیازمند یکسری ابزار هستید ، ابزاری که شما در رسیدن به هدف بزرگی که دارید همراهی کنند .

در ادامه ابزار دست یابی به موفقیت و رتبه برتر شدن را برای شما داوطلبان کنکوری عزیز بیان خواهیم کرد .

دانش آموزی به اسم محمدرضا بهرامی ، دانش آموز ساکن روستا و مدارس عادی بوده و از امکانات بسیار کم آموزشی برخوردار بوده است .

محمدرضا در اولین کنکور خود ، رتبه ۶۰۰۰۰ منطقه سه را کسب کرد اما به دلیل نارضایتی از رتبه خود و علاقه بالای او به رشته پزشکی ، باعث شد محمدرضا برای کنکور سال آینده به صورت هدفمند درس بخواند .

برخلاف تصور عموم که دانش آموزان رتبه برتر و ساکن روستا ، هیچ کتابی به جز کتاب درسی نمی خوانند ، محمدرضا اقدام به تهیه کلیه منابع آموزشی دروس اختصاصی و عمومی اوج یادگیری نمود و با مشاوره و برنامه ریزی رایگان مشاوران اوج یادگیری ، برای رسیدن به هدف خود تلاش کرد و رتبه ۶ کنکور را کسب کرد.

اسامی رتبه های برتر اوج یادگیری

اسامی تعدادی از رتبه های برتر رشته تجربی که با منابع و برنامه ریزی مشاوران اوج یادگیری همراه بوده اند:

مهیا مرادی

ساناز علیزاده

میلاد رحیمی

احسان مظفری

نجمه رضوی

نرگس محمدفر

محمد رسولی

نرگس صبور

شهاب فیض زاده

منابع اوج یادگیری

منابع اوج یادگیری برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به صورت پکیج کامل ارائه شده است و هر ساله تعداد بسیاری از دانش آموزان در اقسار نقاط کشور با یادگیری آموزش های کنکور اوج یادگیری به نتیجه دلخواه خود رسیده اند.

پکیج کنکور تجربی

برنامه ریزی و مشاوره اوج یادگیری

دانش آموزان با تهیه منابع اوج یادگیری ( کنکور آسان است )، از برنامه ریزی منحصر به فرد و مطابق با بودجه بندی کنکور بهره مند شده و مشاور تحصیلی اوج یادگیری روش های مطالعه دروس، راهکار های رفع استرس و … را نیز به دانش آموز آموزش می دهند.

خرید منابع اوج یادگیری

برای خرید منابع اوج یادگیری و دریافت برنامه ریزی و مشاوره اختصاصی تا روز کنکور، از یکی از سه روش زیر می توانید اقدام نمائید:

روش اول:

خرید از اپلیکیشن اوج یادگیری

روش دوم:

خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

روش سوم:

تماس با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت شماره حساب مورد تایید موسسه.

مطالب مرتبط
قیمت محصولات اوج یادگیری
بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱
برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است