">دکتر امیر دانش زاده | برنامه ریزی الگوریتمی ژنرال دانش زاده
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰

دکتر امیر دانش زاده

دکتر امیر دانش زاده

دکتر امیر دانش زاده از قدیمی ترین اساتید موسسه کنکور آسان است و اوج یادگیری میباشد. ایشان مدرس درس زبان انگلیسی در موسسه اوج یادگیری ، یادگیری آسان و زنگ پنجم بوده و دارای شیوه تدریس اختصاصی میباشد .

بیوگرافی امیر دانش زاده

دکتر امیر دانش زاده متولد ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۴۷ در شهر بروجرد میاشد .

ایشان دارای ۲۷ سال سابقه آموزش و تدریس میبباشد و صاحب چندین موسسه آموزش زبان انگلیسی در شهر کرج و استان تهران است .

دکتر دانش زاده نویسنده کتاب بلند ترین گام به سوی آرامش در زمینه روانشناسی است و در زمینه زبان انگلیسی ، نویسنده کتاب های : ۱۳۰ اصطلاح انگلیسی ، ۱۳۰۰ واژه در انگلیسی و ضرب المثل های انگلیسی میباشد .

برنامه ریزی الگوریتمی امیر دانش زاده

در برنامه ریزی الگوریتمی امیر دانش زاده با مدیریت مهندس ابوالفضل شریفی به تمام اصول و نکات کتاب توجه شده و بر اساس ویژگی ها و توانایی های فرد برنامه ریزی انجام میشود .

مهمترین ویژگی برنامه ریزی الگوریتمی امیر دانش زاده ، که وجه تمایز برنامه ریزی ایشان از برنامه ریزی های دیگر است ، برنامه ریزی اختصاصی و شخصی برای دانش آموز است.

برنامه ریزی دکتر دانش زاده با مشاوره تحصیلی و انگیزشی نیز همراه است که برای دانش آموزان کنکوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در زمان مطالعه تاثیر بسزایی در یادگیری و تمرکز فرد داردو یادگیری آسان فرد را به همراه دارد .

محصولات دکتر امیر دانش زاده

دکتر امیر دانش زاده برای دانش آموزان پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم ، هم آموزش کامل دروس و هم آموزش روش تست زنی را در محصولات اوج یادگیری تدریس کرده است و محصولات ایشان برای کنکور هر پنج رشته ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان قابل استفاده و بسیار پرکاربرد است .

قیمت محصولات زبان انگلیسی

برای دریافت لیست قیمت زبان انگلیسی و مشاوره و برنامه ریزی استاد دانش زاده با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

2 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

    بهترین و با سواد ترین و خوش بیان ترین مدرسی هستند که در کشور در زبان انگلیسی تدریس می کنند
    کاش ایشان علاوه بر تدریس در موسسه اوج یادگیری برای ما هم آموزش زبان انگلیسی برگزار می کردند
    منظورم کلاس خصوصی و تدریس های آموزشی هست

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است