">ثبت نام در اوج یادگیری | ثبت نام در طرح نخبگان | 02191304690
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰

ثبت نام در اوج یادگیری

ثبت نام در اوج یادگیری

اوج یادگیری با در نظر داشتن مفهومی تر شدن سوالات کنکور و نیاز دانش آموزان به یادگیری مفهومی مطالب برای کسب بهترین نتیجه در کنکور، بسته های آموزش کنکور با تدریس بهترین اساتید کشور به صورت مبحثی، بسته های معلم خصوصی برای دانش آموزان سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی و فارغ التحصیلان همراه با طرح نخبگان ارائه کرده است و دانش آموزان برای بهره مندی از بهترین تدریس ها، طرح نخبگان و رسیدن به نتیجه مطلوب، بایستی ثبت نام خود را در اوج یادگیری انجام دهند.

در این نوشته بسته های معلم خصوصی، طرح نخبگان و نحوه ثبت سفارش اوج یادگیری به طور کامل توضیح داده می شود.

بسته معلم خصوصی اوج یادگیری

در کنکور سراسری درصد بالای تنهای تعدادی از دروس برای کسب رتبه برتر کافی نیست.

اوج یادگیری با در نظر داشتن اهمیت کلیه دروس اختصاصی و عمومی سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی و یادگیری مفهومی مباحث همراه با روش های تست زنی در کمترین زمان ممکن بسته های معلم خصوصی را تولید کرده است.

محتوای بسته های معلم خصوصی، دی وی دی های منتخب اساتید بوده و بسته ها به گونه ای تنظیم شده است که با نیاز های دانش آموز مطابقت داشته و هم برای دانش آموزان و هم برای فارغ التحصیلانی که سال ها از درس دور بوده اند بسیار کاربردی است.

بسته معلم خصوصی تجربی اوج یادگیری

گروه آزمایشی تجربی، هر سال بالاترین تعداد داوطلبان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی برای رسیدن به رتبه برتر و تراز های بالا در کنکور، به دلیل رقابت بالایی که وجود دارد باید روش های تست زنی و مفاهیم مباحث را به طور کامل یاد گرفته و بر آن ها تسلط داشته باشند.
بسته های معلم خصوصی اوج یادگیری برای سه پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور تجربی تنظیم و تولید شده است.

در بسته های معلم خصوصی تجربی سه پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم چهار درس اختصاصی زیست، ریاضی، فیزیک و شیمی و چهار درس عمومی ادبیات، عربی، زبان و دین و زندگی ارائه شده است.

در بسته معلم خصوصی کنکور تجربی اوج یادگیری کلیه دروس اختصاصی و عمومی سه پایه به صورت یکجا قرار گرفته شده است.

آموزش های قرار گرفته شده در بسته های معلم خصوصی تجربی اوج یادگیری، منتخب اساتید برتر اوج یادگیری بوده و نیاز به یادگیری مفهومی و روش های تست زنی دانش آموز را پوشش می دهد.

مطالب مرتبط
بسته معلم خصوصی دهم تجربی اوج یادگیری
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی اوج یادگیری
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی اوج یادگیری
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی اوج یادگیری

بسته معلم خصوصی ریاضی اوج یادگیری

بسته معلم خصوصی ریاضی، برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم و کنکور ریاضی تنظیم و تولید شده است و در بسته های معلم خصوصی دهم ، یازدهم و دوازدهم ریاضی اوج یادگیری، بسته های آموزش مفاهیم و روش های تست زنی سه درس اختصاصی ریاضی، فیزیک و شیمی و چهار درس عمومی ادبیات، عربی، دین و زندگی و زبان ارائه شده است.

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی اوج یادگیری شامل سه درس اختصاصی و چهار درس عمومی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت پک کامل تولید و ارائه شده است.

مطالب مرتبط
بسته معلم خصوصی دهم ریاضی اوج یادگیری
بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی اوج یادگیری
بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی اوج یادگیری
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی اوج یادگیری

بسته معلم خصوصی رشته انسانی اوج یادگیری

بسته معلم خصوصی رشته انسانی اوج یادگیری برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور انسانی و دانش آموزانی که سال ها از درس دور بوده اند بسیار کارآمد و کاربردی است و آموزش مفاهیم و روش های تست زنی دروس اختصاصی و عمومی سه پایه دهم، یادهم و دوازدهم را شامل می شود.

طرح نخبگان

طرح نخبگان اوج یادگیری، طرح مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی شده و متناسب با توانمندی های علمی و شرایط دانش آموز در جهت رسیدن به رتبه برتر کنکور و ایجاد نظم در مطالعه اهمیت دارد.

در زمینه مشاوره نیز، مشاور تحصیلی به دانش آموز روش های صحیح مطالعه هر درس را آموزش داده و در صورت داشتن اختلال در یادگیری و عدم تمرکز، اقدام به رفع چنین اختلالاتی می کند.

ثبت نام در اوج یادگیری

شیوه آموزش، مشاوره و برنامه ریزی اوج یادگیری به نحوی است که دانش آموزان با سطح علمی ضعیف، متوسط و قوی می توانند از کلیه خدمات موسسه بهره مند شده و نقاط ضعف خود را رفع کرده و نقاط قوت خود را با یادگیری روش های تست زنی خود را تقویت نمایند.

برای ثبت نام در اوج یادگیری، هر زمان از سال که اقدام نمائید برای رسیدن به نتیجه دیر نیست و بسته های آموزشی هم برای دانش آموزان محصل و هم داوطلبان فارغ التحصیل کنکور و داوطلبانی که سال ها از درس دور بودند بسیار کاربردی است.

برای ثبت نام در اوج یادگیری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس گرفته و ثبت نام خود را در موسسه انجام دهید، پس از ثبت نام برای دانش آموز کد دانش آموزشی ارسال می شود .

سفارش محصولات اوج یادگیری

برای ثبت سفارش بسته های آموزشی اوج یادگیری از سه روش می توانید اقدام نمائید :

روش اول : دانلود و نصب اپلیکیشن اوج یادگیری

روش دوم : مراجعه به سایت کنکور آسان است

روش سوم : تماس با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و دریافت شماره حساب معتبر موسسه .

2 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

  من توی طرح نخبگان ثبت نام کردم
  واقعا عالیه
  هم مشاوره دارم
  هم منابع
  هم برنامه ریزیییییی
  قبلن نمیدونستم چیکار کنم
  مامانمم که میگفت بخون فقط

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است