"> تعویق در برگزاری کنکور 1401
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

تعویق کنکور ۱۴۰۱

تعویق کنکور 1401

با شیوع ویروس کرونا و همه گیری بالای این ویروس، کنکور سراسری در دو سال اخیر تغییرات متعددی در تاریخ برگزاری داشته است. کنکور ۱۴۰۱ با توجه به حضوری شدن مدارس در دو ماه پایانی سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۴۰۱ ممکن است منجر به تعویق در کنکور ۱۴۰۱ شود.

تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۱

با توجه به شیوع ویروس کرونا کنکور سراسری ۱۴۰۱ سال گذشته این آزمونبه تاخیر افتاده و در چهار روز برگزار شد. روزهای چهارشنبه ۹ تیر ماه لغایت روز شنبه ۱۲ تیر برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده بود.

داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند، می بایست در تاریخ مذکور با آمادگی کامل سرجلسه این آزمون حاضر شوند. هنوز زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱ مشخث نشده اما پیش بینی می شود اوایل تیر ماه شاهد برگزاری این آزمون باشیم.

نحوه برگزاری کنکور ۱۴۰۱

همان طور که گفته شد کنکور ۱۴۰۱ در نیمه اول تیرماه و در روز های پنج شنبه و جمعه برگزار می شود و معمولا روز پنج شنبه به کنکور ریاضی،کنکور انسانی و کنکور هنر و روز جمعه کنکور تجربی و کنکور زبان برگزار می شود.

بنابراین تداخل در زمان برگزاری گروه های آزمایشی وجود ندارد و اگر شما در دو یا سه گروه آزمایشی شرکت کرده باشید، می توانید در همه آن ها حضور داشته باشید، زیرا آزمون های اصلی در نوبت صبح و آزمون های شناور در نوبت عصر برگزار می شوند.

اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۱

کارنامه اولیه نتایج کنکور ۱۴۰۱ معمولا یک ماه پس از برگزاری کنکور سراسری و نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱ با توجه به روند اعلام نتایج سازمان سنجش در سال های گذشته، از هفته دوم شهریور ماه خواهد بود و داوطلبان پس از دریافت نتایج نهایی در مهر ماه به ثبت نام در دانشگاهی که قبول شده اند اقدام خواهند کرد.

اخبار تکمیلی مربوط به کنکور ۱۴۰۱ و اعلام تاریخ دقیق برگزاری کنکور ۱۴۰۱ در همین صفحه اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره و دریافت راهنمایی برای جمع بندی کنکور ۱۴۰۱ می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و با مشاوران درسی اوج یادگیری در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است