">بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی | بهترین منابع کنکور 1400 | 02191304690
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی ، برای دانش آموزان این رشته ، در سه پایه ، دهم ، یازدهم و دوازدهم ، شامل آموزش مباحث و روش تست زنی همراه با جزوه آموزشی می باشد ، چراکه در کتب درسی ، مباحث به صورت تشریحی آموزش داده میشود و در کتب تست زنی ، تنها نکات کلیدی و اصلی نوشته شده است و روش تست زنی و شیوه حل مسائل در کمترین زمان ، در آن آموزش داده نشده است .

هر سال ، بیشترین تعداد متقاضیان کنکور ، به داوطلبان رشته تجربی اختصاص می یابد ، به همین دلیل رقابت ، بین داوطلبان رشته تجربی بیشتر از کنکور چهار گروه دیگر میباشد.

داشتن برنامه ریزی و مشاوره و روش مطالعه صحیح ، در کنار بهترین منابع کنکور ، عامل پیروزی در این رقابت می باشد .

مشاوره

داوطلبان کنکور ، برای موفقیت در این ماراتون بزرگ ، علاوه بر داشتن منابع برتر کنکور ، نیاز به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی هدفمند دارند . مشاوره تحصیلی ، برنامه ریزی درسی و تست زنی هر مبحث را بر اساس شرایط دانش آموز و بودجه بندی کنکور وطبق سرفصل های کتاب درسی ، تنظیم میکند .

همه افراد سطح علمی و شرایط روحی و جسمی یکسانی ندارند و هر فرد ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد ، یک مشاور خوب با در نظر گرفتن تفاوت ها ، علاوه بر برنامه ریزی ، مشاوره انگیزشی و روش مطالعه متناسب با ویژگی های شخصیتی فرد ، به دانش آموز ارائه میدهد .

برنامه ریزی

برنامه ریزی ، پارامتر هایی دارد که دانش آموز ممکن است نتواند تمام پارامتر های آنرا رعایت کرده و نتیجه دلخواه خود را دریافت کند ، به همین دلیل ، برنامه ریزی اصولی و دقیق ، از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و توصیه می شود برنامه ریزی توسط مشاور متخصص و با تجربه در زمینه برنامه ریزی تحصیلی ، انجام شود .

یک برنامه ریزی اصولی ، بر مبنای شناخت مشاور از دانش آموز شکل می گیرد و بر اساس آن ، مشاور ، متناسب با شرایط و ویژگی های شخصیتی ، سطح علمی دانش آموز و بودجه بندی کنکور ، به طور دقیق برنامه ریزی کرده و روش مطالعه و تست زنی پر بازده و اثرگذار را به دانش آموز ، آموزش میدهد .

از ویژگی های مهم داشتن برنامه ریزی درسی ، میتوان به جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی ، داشتن ساعت مطالعه مفید و موثر و کاهش استرس دانش آموز اشاره کرد .

بهترین منابع کنکور

برای دانش آموزان رشته تجربی ، بهترین منابع کنکور ، باید شامل آموزش مباحث کتاب درسی ، نکات کلیدی و روش تست زنی ، همراه با جزوه باشد و مشاوره و برنامه ریزی اصولی داشته باشد .

در بسته های معلم خصوصی اوج یادگیری ، تمام ویژگی های گفته شده در مورد بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی ، برای هر سه پایه ، دهم ، یازدهم و دوازدهم ، ارائه شده است .

همچنین ، بسته های آموزشی به صورت مبحثی ، برای دانش آموزانی که نیاز به آموزش روش تست زنی مباحث خاصی دارند ، در محصولات اوج یادگیری قرار دارد .

مشاهده محصولات اوج یادگیری

برای دریافت مشاوره ، برنامه ریزی و تهیه بهترین منابع کنکور تجربی با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

یک دیدگاه / نظر خود را در زیر وارد کنید

    بسته معلم خصوصی اوج یادگیری بسیار بسیار مناسب و خوب و به صرفه ست
    هم مشاوره خوبی داره و هم برنامه ریزی مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است