"> بهترین منابع آموزشی کنکور 1401 | بهترین منابع کنکور اوج یادگیری | 02191304690
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

بهترین منابع آموزشی کنکور ۱۴۰۱

بهترین منابع کنکور 1401

در چند سال اخیر ، با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور ، دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای موفقیت در این آزمون سرنوشت ساز ، به بهترین منابع آموزشی کنکور ۱۴۰۱، که در برگیرنده ی نکات کلیدی ، روش حل مسائل و تست زنی ، در کمترین زمان ممکن ، همراه با آموزش مفاهیم پایه و اساسی باشد ،نیاز دارند .

داشتن منابع جامع و برتر کنکور ، به تنهایی برای کسب موفقیت در کنکور ، کافی نیست ، بلکه بهترین منابع کنکور ، در کنار مشاوره و برنامه ریزی ، راه رسیدن به موفقیت را برای داوطلب ، آسان تر می کند .

طی تحقیقاتی که در زمینه ی عوامل تاثیر گذار ، در کسب موفقیت رتبه های برتر کشور ، انجام شد ،مشخص شد رتبه های برتر کنکور پنج سال اخیر ، در کنار بهترین منابع کنکور ، مشاور تحصیلی و برنامه ریزی درسی داشته اند و نظم در درس خواندن را بسیار مهم و کاربردی ، تلقی کردند و تاکیید داشتند که کسب موفقیت در کنکور به یک عامل بستگی ندارد ، بلکه چند عامل در کسب رتبه برتر ، در کنکور دخیل هستند .

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی ، با در نظر گرفتن توانایی های ذهنی و درسی دانش آموز ، به شناخت استعداد و توانایی های فردی پرداخته و با توجه به آن ، به تقویت ضعف های درسی و شخصیتی فرد میپردازد .

شناختی که مشاوره تحصیلی نسبت به دانش آموز پیدا میکند ، منجر به تنظیم برنامه ریزی درسی متناسب با توانایی های درسی و ذهنی دانش آموز و بر اساس بودجه بندی کنکور و اهمیت مباحث ، درجهت کسب موفقیت و رفع ضعف های درسی میشود .

همچنین در مواردی که دانش آموز دچار عدم تمرکز و یا اختلال در یادگیری مطالب شود ، مشاور تحصیلی برای درمان و رفع این اختلالات ، اقدامات لازم را انجام میدهد .

موسسه اوج یادگیری ، با گردآوری تدریس اساتید برتر کشور و در نظر گرفتن اهمیت مشاوره و برنامه ریزی ، با هدف موفقیت دانش آموزان عزیز در کنکور ، اقدام به ارائه بسته های آموزشی مباحث و روش تست زنی ، همراه مشاوره و برنامه ریزی ، کرده است .

بهترین منابع آموزشی کنکور تجربی ۱۴۰۱

با در نظر گرفتن اینکه تعداد داوطلبان این گروه آزمایشی ، هر سال بالاترین تعداد را به خود اختصاص میدهد ، میتوان به دشواری رسیدن به موفقیت درکنکور پی برد . بسته های آموزشی اوج یادگیری ، با هدف تسهیل راه رسیدن به موفقیت برای داوطلبان کنکور ، بسته های معلم خصوصی را برای هر سه پایه دهم ، یازدهم ودوازدهم ارائه کرده است ، همچنین بسته های آموزش مباحث و روش تست زنی را به صورت مبحثی ارائه کرده است .

مشاهده بسته های آموزشی رشته تجربی

بسته معلم خصوصی دهم تجربی

بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی

بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

بهترین منابع آموزشی کنکور ریاضی ۱۴۰۱

گروه آزمایشی ریاضی ، نسبت به گروه آزمایشی تجربی ، از تعداد داوطلبان کمتری برخوردار است ، اما به این معنا نیست که قبولی در رشته های برتر این گروه و دانشگاه های برتر کشور ، بدون تلاش و مطالعه امکان پذیر است ، بلکه عامل قبولی در رشته های برتر این گروه آزمایشی و دانشگاه های مطرح کشور ، داشتن منابع جامع و کامل ، همراه با برنامه ریزی اصولی است ، که بسته های آموزشی اوج یادگیری با دارا بودن تدریس اساتید برتر کشور و ارائه مشاوره و برنامه ریزی ، راه رتبه برتر شدن را برای داوطلبان این رشته ، آسان تر کرده است .

مشاهده بسته های آموزشی رشته ریاضی

بسته معلم خصوصی دهم ریاضی

بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی

بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

برای ارتباط با مشاوران کنکور آسان است و کسب اطلاعات دقیق تر در مورد بسته های آموزشی ، با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید .

مطالب مرتبط
همه چیز در مورد کنکور ۱۴۰۱
سهمیه های کنکور ۱۴۰۱
تغییرات کنکور ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است