"> برنامه ریزی کنکور انسانی 1402
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

برنامه ریزی کنکور انسانی ۱۴۰۲

برنامه ریزی کنکور انسانی 1402

کنکور انسانی هر سال تعداد متقاضیان کمتری را نسبت به کنکور تجربی به خود اختصاص می دهد اما تعداد کم متقاضیان به معنای قبولی آسان در کنکور انسانی نیست بلکه داوطلبان کنکور انسانی برای قبولی در رشته های برتر دانشگاه های بنام کشور، به کسب تراز بالا نیاز دارند. در این نوشته در مورد نحوه برنامه ریزی کنکور انسانی ۱۴۰۲ توضیح می دهیم، با ما همراه باشید.

کنکور انسانی ۱۴۰۲

دروس اختصاصی کنکور انسانی بر اساس ترتیب دفترچه کنکور انسانی شامل:

  1. ریاضی
  2. اقتصاد
  3. زبان و ادبیات فارسی
  4. زبان عربی
  5. تاریخ و جغرافیا
  6. علوم اجتماعی
  7. فلسفه و منطق (۲۵ تست و ۲۵ دقیقه زمان)
  8. روان شناسی

برنامه ریزی رشته انسانی

دانش آموزان رشته انسانی و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور انسانی را دارند، برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود، به برنامه ریزی اصولی و اختصاصی برای شرکت در کنکور انسانی نیاز دارند.

منظور از برنامه ریزی اصولی کنکور انسانی چیست؟

ویژگی های برنامه ریزی اصولی

۱- برنامه ریزی تحصیلی باید انعطاف پذیری داشته باشد. یعنی در آن بتوان پیشامدها و اتفاق های ناگهانی که مانع درس خواندن می شوند را جبران کرد. و ساعات از دست رفته را با مطالعه در ساعات دیگر جبران کرد.

۲- برنامه ریزی باید فردی و براساس خصوصیات اخلاقی و تحصیلی هر فرد باشد هیچگاه یک برنامه درسی نمی تواند نیاز های چند دانش آموز و داوطلب کنکور را برطرف کند . همه دانش آموزان در یک درس خاص مشکل ندارند و ساعت مطالعه روزانه همه داوطلبین کنکور یکی نمی باشد.

۳- در مطالعه باید دروسی که پشت سرهم قرار میگیرند از لحاظ محتوایی متفاوت باشند . هیچگاه دو درس حفظی را نباید باهم قرار دارد، یا حتما دروس عمومی در کنار دروس اختصاصی در برنامه وجود داشته باشند.

۴- در یک برنامه ریزی تحصیلی منظم دانش آموز باید پیشرفت در رتبه و تراز را مشاهده کند . و هرماه نمودار پیشرفت در حال افزایش باشد.

۵- برنامه ریزی باید دارای تنوع باشد و دانش آموز در حال اجرای برنامه تنوع درسی را احساس کند و باعث خستگی روحی دانش آموز نشود.

۶- اهداف کوتاه مدت و بلند مدت باید در برنامه ریزی مشخص شوند و دانش آموز بداند هر درس را به چه منظور و برای چه درصدی در برنامه ریزی می خواند.

بهترین مشاور کنکور انسانی

بهترین برنامه ریزی برای داوطلبان کنکور رشته انسانی، برنامه ای است که توسط مشاور تحصیلی تنظیم و نوشته شود.

بسیاری از دانش آموزان در طول تحصیل حداقل یکبار برنامه ریزی کرده اند و به آن عمل نکرده اند.

زمانی که برنامه ریزی توسط مشاور تحصیلی متخصص انجام شود، دانش آموز علاوه بر دریافت برنامه ریزی، روش صحیح مطالعه دروس، رفع مشکل عدم تمرکز و … را دریافت می کند و دغدغه ی نوشتن برنامه و صحیح بودن آن را نخواهد داشت و به درستی و مطابق با برنامه ای که دریافت کرده است مطالعه می کند.

مشاوره تحصیلی رشته انسانی اوج یادگیری

مشاوران رشته انسانی کنکور آسان است با هدف موفقت دانش آموزان کشور، برنامه ریزی های منظم و حجمی متناسب با شرایط توانمندی های ذهنی دانش آموز ارائه می دهند.

مهم ترین ویژگی برنامه ریزی مشاوران اوج یادگیری، انعطاف پذیر و منحصر به فرد بودن برنامه ریزی است.

برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی پایه تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ پیامک کنید.

بهترین منبع کنکور انسانی

در چند سال اخیر، با مفهومی تر شدن سبک سوالات کنکور و دانش آموزان برای رسیدن به نتیجه دلخواه، به یادگیری مفهومی و روش های تست زنی مباحث نیاز دارند، که یادگیری مفهومی و تستی در کلاس های آموزش مدارس صورت نمی گیرد و دانش آموزان برای رسیدن به سطح بالایی از یادگیری مفهومی و تسلط بر تست زنی از دو روش می توانند اقدام نمایند.

خرید بسته معلم خصوصی کنکور انسانی کنکور آسان است

دانش آموزان و داوطلبان رشته انسانی، برای تهیه بسته معلم خصوصی کنکور انسانی کنکور آسان است و بسته های آموزشی به صورت مبحثی، می توانند از سه روش اقدام نمایند :

روش اول: خرید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است

روش دوم: خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

روش دوم: تماس با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ثبت سفارش از طریق مشاوران اوج یادگیری.

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است