"> اساتید انتشارات گیلنا
دفتر مرکزی ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰
مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
اساتید اوج یادگیری

اساتید انتشارات گیلنا

اساتید انتشارات گیلنا

اساتید انتشارات گیلنا چه کسانی هستند؟

آیا اساتید گیلنا کلاس حضوری دارند؟

روش تدریس اساتید گیلنا به چه صورتی است؟

در این نوشته به معرفی اساتید انتشارات گیلنا در کنکور آسان است (مدرک تحصیلی، روش تدریس، نحوه خرید و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

انتشارات گیلنا

اساتید انتشارات گیلنا در استودیوی موسسه کنکور آسان است، دروس اختصاصی و عمومی را در قالب لوح های فشرده (دی وی دی) تدریس کرده اند.

دی وی دی های تدریس شده توسط اساتید گیلنا به دو صورت آموزش مفهوم (صفر تا صد) و آموزش روش های تست ارائه شده است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری اگر ضعفی در یادگیری اولیه دارند با مطالعه دی وی دی های آموزشی ضعف خود را برطرف کرده و بعد روش های تست زنی را یاد بگیریند.

اساتید انتشارات گیلنا

اساتید انتشارات گیلنا برای دروس اختصاصی:

 امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک می باشد که دانشجوی دکترای دانشگاه تهران هستند استاد مسعودی متولد خرداد ۱۳۶۶ در شهر ارومیه می باشند و مولف کتاب هایی چون خلاقیت در فیزیک و ریاضی ، حیات فرازمینی ، چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ درصد بزنیم ؟ و …

مهندس امیر مسعودی در شبکه های جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده تدریس می کنند .

استاد امیر مسعودی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و سر فصل مباحث کتاب ، مباحث را به صورت کاملا مفهومی از صفر تا صد توضیح می دهند و سپس روش تست زنی و حل مسائل در کمترین زمان ، با تکنیک های خاص و اختصاصی خود آموزش می دهند .

تدریس استاد مسعودی به شیوه ای است که برای کلیه دانش آموزان با هر سطح علمی پر بازده و مفید بوده و حتی دانش آموزانی که ضعف در یادگیری دارند با مطالعه آموزش های استاد مسعودی می توانند به درصد بالای ۷۰ برسند .

عارف ربیعیان مدرس شیمی هستند و نفر اول المپیاد شیمی ایران و نفر دوم المپیاد شیمی فرانسه می باشند .

با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور و همچنین روند صعودی سخت شدن سوالات ، مطالعه متن کتاب به تنهایی برای کسب درصد بالا در کنکور کافی نیست و دانش آموزان با تهیه کتاب های کمک درسی ، تنها درسنامه دریافت کرده و آموزش روش تست زنی و تکنیک های حل مسائل در آنها وجود ندارد .

استاد ربیعیان در بسته های آموزشی خود با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مباحث به صورت مفهومی و روش تست زنی آن ، مباحث را به صورت کامل و جامع تدریس کرده و سپس تکنیک های اختصاصی خود را در بسته های روش تست زنی آموزش می دهند .

استاد مهدی شیخی ، مدرس درس زیست گیلنا ، معاون پژوهشی سازمان استعداد های درخشان و دارای ۷ سال سابقه تدریس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان جز رزومه حرفه ای ایشان میباشد .
استاد مهدی شیخی زیست شناسی را به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – جمع بندی به صورت ترکیبی ،تفهیمی ، خط به خط و …. به روش ۹ بعدی تدریس کرده است .

از ویژگی های تدریس استاد شیخی میتوان به تدریس پر انرِژی همراه با لحن گیرا و واضح ایشان و همراه کردن دانش آموز حین تدریس اشاره کرد ، که این ویژگی های مهم موجب می شود دانش آموز آموزش استاد را تا لحظه آخر پیگیری کرده و یادگیری متمرکز و مشاهده ای به صورت کلاس خصوصی ایجاد می شود .

مهندس سامان مطلبی، مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور آسان است به شیوه محتوایی و تکنیکی می باشند.

روش تدریس ایشان به صورتی است که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، با یادگیری آموزش های ایشان به سطح بالایی از دانش و علم در دروس ریاضی و فیزیک دست یابند و بتوانند در امتحانات نهایی و کنکور سراسری بهترین نتیجه را کسب کنند.

هادی وصالی، مدرس جوان و توانمند زیست کنکور آسان است و فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند.

استاد وصالی، با داشتن ۹ سال سابقه درس زیست به شیوه مفهومی و کنکور، از تجربی بسیار بالایی برخوردار بوده و در طی سال ها شیوه تدریس خود را مطابق با تغییرات کنکور سراسری به روز کرده اند.

اساتید دروس عمومی انتشارات گیلنا

استاد حسین احمدی مدرس درس عربی و ادبیات و دین و زندگی گیلنا هستند و اولین دارنده مجوز نشر لوح های فشرده می باشند و خود ۱۷ سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور را دارند .

استاد امیر دانش زاده، مدرس درس زبان انگلیسی گیلنا با ۲۷ سال سابقه تدریس ، جزء با تجربه ترین اساتید درس زبان می باشند .

سعید جوکار، مدرس درس عربی عمومی و عربی تخصصی رشته انسانی می باشند و سه سال درس عربی را در کنکور ۱۰۰ زده و استاد رتبه برتر درس عربی در کشور می باشند.

استاد سیروس ستارنژاد، مدرس با تجربه و توانمند درس ادبیات فارسی گیلنا می باشند.

خرید منابع انتشارات گیلنا

منابع انتشارات گیلنا برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به صورت دی وی دی تدریس شده است و دانش آموزان برای خرید می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی گیلنا اقدام به بسته مورد نظر کرده و اگر برای انتخاب محصول نیاز به راهنمایی داشته می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید.

فروشگاه اینترنتی گیلنا

یک دیدگاه / نظر خود را در زیر وارد کنید

    واقعا ممنونم ازتون که دی وی دی ها رو همون طور که گفتین فرستادین اینقد من نگران این موضوع بودم استرسم به دخترمم منتقل شده بود

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است