">آدرس دفتر موسسه اوج یادگیری ( انتشارات گیلنا ) - اوج یادگیری | خرید حضوری
دفتر مرکزی ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲
مشاوره و برنامه ریزی رایگان ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶

آدرس دفتر موسسه اوج یادگیری ( انتشارات گیلنا )

آدرس اوج یادگیری

سوالی که ممکن است برای بسیاری از دانش آموزان پیش بیاید این است که آدرس دفتر موسسه اوج یادگیری کجاست ؟ بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری بین چندین موسسه موجود کنکور آسان است را بر می گزینند زیرا کیفیت و بار علمی و تکنیک های تدریس شده در محصولات  این موسسه  بیشترین تطابق با کنکور سراسری را دارد.موسسه ی کنکور آسان است که سابقه ی درخشانی در تولید محتوای آموزشی جهت آماده سازی داوطلبان کنکوری دارد در صدر موسسات کنکوری قرار گرفته و طبق نظر سنجی ها بالاترین میزان رضایت و نتیجه را کسب کرده است.

در صورت تماس مستقیم با مشاورارشد دفتر اوج یادگیری و تهیه ی وقت قبلی می توانید  ضمن تهیه ی منابع از برنامه ریزی رایگان شخص سازی شده نیز بهره بگیرید. همچنین یک پشتیبان به شما تعلق می گیرد تا در اجرای برنامه زیر نظر مستقیم استاد امیر مسعودی ، مدرس ریاضی و فیزیک کنکور موسسه ی گیلنا همراه و یاری گر شما باشد.

برخی دانش آموزان به جای تهیه ی پستی منابع ترجیح می دهند که به صورت حضوری اقدام به تهیه ی منابع کنند و دریافت حضوری محصولات برای آنها در اولویت است.آدرس دفتر موسسه ی اوج یادگیری  واقع در خیابان انقلاب شهر تهران می باشد و داوطلبان عزیز می توانند برای تهیه ی منابع اوج یادگیری به این دفتر مراجعه نمایند.

البته لازم به ذکر است که این دفتر حالت فروشگاهی داشته و داوطلبان می بایست این  نکته را مد نظر قرار دهند که برای ورود به دفتر موسسه ی گیلنا لازم است از پیش با مسئول دفتر هماهنگی صورت گیرد.به همین منظور دانش آموزان می توانند از طریق تماس تلفنی با مشاور ارشد موسسه ی کنکور آسان است برای حضور در موسسه هماهنگ نمایید .

و آدرس دفتر اوج یادگیری را به طور دقیق دریافت کنید .

برای دریافت آدرس  موسسه ی کنکور آسان است و هماهنگی برای حضور و دریافت مشاوره با مشاور ارشد موسسه ی کنکور آسان است تماس حاصل نمایید.

شماره مشاور ارشد موسسه کنکور آسان است (گیلنا) :  09121968286

شماره تماس ثابت موسسه کنکور آسان است(گیلنا) : ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن کنکور آسان است